3:1
2:1
- : -

FBC Liberec B - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:6
13. Dominik Klimeš, 19. Bedřich Rathouský, 21. Jan Přibyl, 22. Jan Dlouhý, 33. Jan Přibyl, 40. Jan Přibyl - 7. Jakub Daniel Larson, 11. Erik Kocur, 15. Lukáš Václavík, 15. Lukáš Dittrich, 28. Jakub Daniel Larson, 43. Jan Jupa; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Filip Kraus 16 - Lukáš Mašek 21; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
42:55
Timeout FBC Liberec B
42:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #25 Jakub Daniel Larson (6:6).
42:47
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
39:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #37 Jan Přibyl, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (6:5).
32:54
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:4
30:00
27:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Jakub Daniel Larson, asistoval #20 Erik Kocur (4:5).
23:04
Vyloučen hráč #48 Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
21:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #40 Jan Dlouhý, asistoval #25 Jan Karl (4:4).
21:26
Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
20:44
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #37 Jan Přibyl, asistoval #99 Dominik Klimeš (3:4).
18:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #15 Bedřich Rathouský, asistoval #77 Jan Kubišta (2:4).
16:29
Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry.
16:09
Vyloučen hráč #81 Matěj Pohanka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:10
15:00
14:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #48 Jakub Zeman (1:4).
14:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #5 Lukáš Václavík, asistoval #25 Jakub Daniel Larson (1:3).
13:51
Vyloučen hráč #32 Josef Bittner družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Dominik Klimeš, asistoval #48 Jan Havránek (1:2).
10:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #25 Jakub Daniel Larson (0:2).
06:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Jan Karl, Jan Havránek, Matěj Pohanka, Dominik Klimeš, Jan Přibyl