2:1
2:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBC Česká Lípa 5:4
16. Tomáš Bezpalec, 28. Tomáš Bezpalec, 35. Tomáš Bezpalec, 46. Filip Pírka, 57. Filip Pírka - 13. David Sedláček, 22. Jiří Drahoňovský, 43. Jan Zátka, 57. Samuel Vacek; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Daniel Švec 26 - Milan Švajcr 29; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2;
Komentář domácích Pírka Filip (Trenér):
Dnes musím klukům poděkovat za bojovnost a obětavost se kterou dnešní zápas odehráli. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Staněk Karel (Trenér):
Dneska jsme sice byli více na balonu, ale hraje se na goly a těch dal soupeř o jeden víc. Srazily nás vlastní chyby, kdy jsme sopupeři dovolili skorovat dvakrát ve vlastní přeilovce. Musím pochválit místní halu v Chýnově, která je opravdu nádherná. Gratuluji soupeři a děkuji slečnám na časomíře za společnost.
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:38
Timeout SK Meťák České Budějovice
56:40
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (5:4).
56:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Samuel Vacek, asistoval #26 Martin Tejnor (4:4).
52:12
Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
45:39
42:20
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #26 Martin Tejnor (3:3).
42:14
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #21 Jan Zátka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:14
40:00
34:27
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #26 Ondřej Kočka (3:2).
33:00
Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
27:57
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (2:2).
27:47
Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Jiří Drahoňovský, asistoval #21 Jan Zátka (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
15:47
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (1:1).
14:09
Vyloučen hráč #66 Václav Schneider družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
12:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 David Sedláček, asistoval #37 Matyáš Flekl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Samuel Vacek, Matyáš Flekl, David Sedláček, Jan Zátka, Jiří Drahoňovský
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: Martin Smudek, Filip Pírka, Tomáš Bezpalec, Prokop Hruška, Nicolas Humpál