0:1
0:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Kanonýři Kladno 4:3pn
1. Stanislav Sirový, 7. Adam Šole, 8. Vít Blahník, N Vilém Chaloupka - 8. Matyáš Růžička, 22. Tobiáš Volf, 37. Matyáš Růžička; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Grund 30 - Lukáš Hekl 21; po třetinách: 3:1, 0:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #65 Matěj Mach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #44 Vilém Chaloupka a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #66 Matyáš Růžička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #8 Jonáš Cicko a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno hráč #33 Tobiáš Volf a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #71 Adam Zázvorka , ale gól nevstřelil.
36:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #17 Hynek Špaček (3:3).
34:24
Vyloučen hráč #76 Martin Koukl družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:00
Hráč hostů se ocitl sám před bránou Kadaně, ale brankář domácích to zvládl chytit.
32:00
Hráč domácích Michal Nápravník střelil břevno po hezké kombinaci.
21:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #65 Matěj Mach (3:2).
19:34
Vyloučen hráč #8 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
18:30
Hráč domácích Adam Šole běží sám na bránu, ale trefuje se přímo doprostřed brány.
18:00
Začátek třetiny je velmi opatrný,oba dva týmy nechtějí udělat nějakou chybu.
12:30
Kladno se snaží vykombinovat domácí, zatím bez úspěchu.
10:30
Hráč hostů se snažil dostat mezi dva hráče Kadaně, ale nepodařilo se mu to.
10:15
Vyloučen hráč #7 Alexandr Pech družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
08:30
Hra je velmi plynulá, hraje se nahoru dolu, ale Kadaň je zatím nebezpečnější.
07:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník, asistoval #9 Dominik Kožnar (3:1).
07:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #66 Matyáš Růžička, asistoval #65 Matěj Mach (2:1).
06:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #8 Jonáš Cicko (2:0).
03:06
Kladno běží  2 na 1, ale obránce Kadaně úspěšně vypíchl míček a uklidnil situaci.
00:50
Úvodní bule rozhodla o prvním golu Kadaně, kterou vstřelil s číslem #88 Stanislav Sirový.
00:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Stanislav Sirový, asistoval #44 Vilém Chaloupka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Hynek Špaček, Matěj Mach, Matyáš Růžička, Matěj Půček
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jiří Grund; hráči v poli: Adam Šole, Vilém Chaloupka, Stanislav Sirový, Jonáš Cicko, Adam Zázvorka