4:2
3:2
- : -

Asper Šumperk - FBC Vikings Kopřivnice 9:4
3. Jiří Trávníček, 18. Petr Matěj, 21. Daniel Venouš, 30. Jiří Trávníček, 35. Ondřej Mrázek, 38. Jan Mannl, 58. Ondřej Mrázek, 59. Ondřej Mrázek, 60. Jiří Trávníček - 26. Jakub Kresta, 34. Adam Lichnovský, 47. Ondřej Holaň, 51. Lukáš Michna; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4 + Ondřej Mrázek OS:6 + Jakub Kostelník OS + Vojtěch Zátopek OS; využití: 1:2; diváků: 170; zásahy brankářů: Antonín Byvan 13 - Jakub Strakoš 6, Adam Strouhal 9; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:2;
Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra):
Bohužel nedokáži objektivně posoudit, který tým byl v zápase lepší, protože od 2. třetiny se řešily na hřišti spíše vzájemné emoce - možná je to způsobeno společenskou nenávistí po proběblých prezidentských volbách, těžko říci, ale ještě bude probíhat 2. kolo, máme se na co těšit. My však bereme důležité 3 body. Děkuji soupeři a rozhodčím.
Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí):
Je velice smutné, že v této lize a v dnešní době, může nastat taková komedie, co zde nastala. Zápas absolutně rozhodčí nezvládli a to mělo za důsledek, že se na obou stranách objevily horké hlavy a s florbalem tato hra neměla nic společného. Děkujeme soupeři.
59:05
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #11 Jakub Hruban (9:4).
58:41
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (8:4).
58:41
Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk - osobní trest.
58:41
Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
58:41
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest.
58:41
Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:41
Rozmohl se nám tu takový nešvar
57:53
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek bez asistence (7:4).
57:53
Vyloučen hráč #9 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování.
57:53
Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest.
54:41
Kamler vyčkával za svou bránou a než bys řek švec už byl faulován v soupeřově rohu
53:25
Trávníček se nakonec i přes tři soupeře dostal ke střele a s jeho projektilem měl Strouhal značné problémy
50:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #12 Adam Lichnovský (6:4).
50:08
Další ze série šťastných gólů v podání Michny
49:46
Přesilovka domácích byla taková nemastná neslaná, což potvrdila i statistika střel v ní
48:46
Nehera vybojoval míček, ale jen za cenu faulu
47:23
Vyloučen hráč #22 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
47:23
Hruban faulován, ale i tak stihl prověřit Strouhala
46:31
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #20 Lukáš Michna (6:3).
46:12
Stejná kombinace jako při druhém gólu hostí, tentokrát ale Byvan chytá
45:45
Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
38:07
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
37:29
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #13 Ondřej Mrázek (6:2).
37:29
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Strouhal družstva FBC Vikings Kopřivnice
36:18
Asper v rozvážné rozehrávce
34:21
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (5:2).
34:21
Místní uklízečka už nemusí ani k druhé bráně, tu totiž vyčistil Mrázek po okamžitém využití přesilovky
34:16
Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #4 Ondřej Kubátko (4:2).
33:09
Lichnovský se po krosu Kubátka prosazuje
32:47
Byvan lape střelu z bezprostřední blízkosti po nafingované shazovačce do rohu, míček však mířil před branku domácích
31:18
Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
30:54
Trávníček na nic nečekal a ihned po odpískání standartky pro svůj tým vybídl Šímu ke střele, jehož však Strakoš čape
29:05
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #69 Petr Matěj (4:1).
29:05
Matěj nebyl sobec v úniku společně s Trávníčkem a připravil tak na zlatém podnose pro domácího ostrostřele jednoduchou pozici
26:39
Byvyn zasahuje, navíc měl štěstí, když se odražený míček nepodařilo Kopřivnickému forvardovi zpracovat, zakončoval by totiž do odkryté branky
25:30
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #21 Jan Monsport (3:1).
20:30
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:0).
17:37
Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
17:06
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (2:0).
17:06
Ukázková situace 3 na 2 v podání Matěje a Šímy, jakožto hlavních aktérů této akce, kdy první jmenovaný udělal práci za místní uklízečku
16:00
Venouš zablokován
14:41
Socha po zemi minul prostor mezi třemi tyčemi
13:56
Kopřivnice kontroluje balonek a díky Sochovi ohrožuje Byvana, ten ovšem zatím klidný