1:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - K1 Florbal Židenice 6:3
4. Victoria Binědová, 15. Victoria Binědová, 19. Nela Peteříková, 31. Victoria Binědová, 43. Victoria Binědová, 60. Victoria Binědová - 9. Zuzana Žampachová, 12. Viktorie Fuchsová, 38. Viktorie Hrazdírová; rozhodčí: Filip Martinkovič - Marek Schober; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 17 - Anna Nováková 16; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Byla radost se na holky dívat. Poctivě jsme pracovali po celý zápas a vítězství si jednoznačně zasloužili. Chválím hru s míčkem, pěkné kombinace, střelba, pohyb. Děkuji soupeři za zápas a zítra pokračujeme.
Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí):
Opět nám utekla první třetina a nedokázaly jsme si pohlídat nejlepší střelkyni. Soupeři jsme dávaly spoustu prostoru na hru. Během třetí třetiny už hra vypadala pěkně, ale je těžké dotahovat celý zápas. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (6:3).
58:20
Timeout K1 Florbal Židenice
42:50
Binědové tři góly nestačily, po samostatném úprku přidává svůj již čtvrtý kousek v dnešním utkání.
42:49
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
37:11
Rozdíl skóre zápasu po gólu hostů je znova jedna.
37:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #57 Viktorie Hrazdírová bez asistence (4:3).
30:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
18:50
Na konci první třetiny Slavie vede rozdílem jedné branky. Můžeme sledovat vyrované utkání. Dvě branky si připsala domácí kanonýrka Binědová.
18:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #91 Nela Peteříková, asistoval #81 Natálie Šindelářová (3:2).
14:11
11:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #57 Viktorie Hrazdírová (1:2).
08:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (1:1).
03:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Martinkovič a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Lucie Oujezdská, Anna Klvačová, Hong Anh Anna Do, Zuzana Žampachová, Kateřina Jančová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Natálie Šindelářová, Adéla Poláková, Victoria Binědová, Tereza Duchková, Andrea Marková