3:3
1:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - GC System Bulldogs Brno 4:9
21. Victoria Binědová, 24. Adéla Poláková, 29. Victoria Binědová, 59. Natálie Šindelářová - 7. Nikol Kovárníková, 20. Karolina Bartoňková, 27. Karolina Bartoňková, 31. Karolína Vaněčková, 34. Karolina Bartoňková, 46. Karolína Vaněčková, 48. Kristýna Veselá, 55. Natálie Lukášová, 60. Kristýna Veselá; rozhodčí: Marek Schober - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Kateřina Holečková 23 - Veronika Fiedlerová 19; po třetinách: 0:2, 3:3, 1:4;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Dvě třetiny vyrovnané utkání, ve třetí nám došly síly. I tak musím holky pochválit, jak jsme se během celé sezóny zlepšily. A to jak po florbalové stránce tak i po mentální. Další zápas ve středu. Budeme připraveni. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Výrazná výhra mohla být ještě výraznější. Jsme rádi za každý gol, nebot se na něj vždy nadřeme. Špatný vstup do druhé třetiny nám nahlodal sebevědomí, otočilo se to a pak se hrálo uvolněněji. "Julia"
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:01
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá, asistoval #41 Karolina Bartoňková (4:9).
58:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #81 Natálie Šindelářová, asistoval #55 Tereza Duchková (4:8).
54:38
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #10 Natálie Lukášová, asistoval #88 Lota Najsrová (3:8).
46:31
Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
45:27
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #16 Kristýna Veselá (3:6).
38:11
Vyloučen hráč #10 Natálie Lukášová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
33:27
Dva rychle obdržené góly dost otřásly domácím týmem, a přišlo několik dalšách chyb.Tak si domácí trenér bere raději oddechový čas
33:02
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (3:5).
33:02
Bartoňková ale už v podobné situaci nezaváala a hosté tak znovu vedou o 2 branky
32:31
Najsrová sama před brankou promáchla přihrávku od spoluhráčky
30:26
30:26
Ale ani teď vyrovnaný stav dlouho nevydržel a Buldočky jsou opět ve vedení
28:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (3:3).
28:34
Binědová nejprve obešla 2 soupeřky, ale její střelu zblokovala další hráčka Bulldogs. O chvíli později se ale Binědová dostala k další střele a vyrovnává znovu na 3:3
26:11
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #10 Natálie Lukášová (2:3).
26:11
Po ztrátě domácích přišel rychlý protiútok Buldoček a po hezké kombinaci Bartoňková vrací hostující tým do vedení
23:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Adéla Poláková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:2).
21:15
Domácí hráčky mohly jít do přečíslení 2 na 1, přihrávku bohužel zachytila obrana Brna
20:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #70 Nela Kubíková (1:2).
20:24
Dobrý vstup Slávistek do druhé třetiny, hned po 24 vteřinách se přesnou střelou trefuje Binědová
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:14
20:00
19:54
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #7 Lea Bělohoubková (0:2).
19:54
Velký tlak Bulldogs nakonec ukončila výběhem zpoza branky Bartoňková a střelou nad rameno Holečková zvyšuje na 2:0
12:56
Duchková od mantinelu vytáhla balonek na střed a nebezpečně vystřelila. Fiedlerová chytá
12:12
Znovu byla před brankou Kovárníková. Holečková si dokázala poradit i s jí střelou z bezprostřední blízkosti
11:35
Velký zmatek před brankou Slavie, Holečková si připsala dva těžké zákroky
09:25
Domácí hráčky se  po skončení oslabení  dostaly před branku Bulldogs. Ke střele se dostala Zborníková, bohužel střílí těsně vedle