1:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Panthers Praha 5:9
7. Dominik Reczai, 10. Dominik Reczai, 29. Dominik Reczai, 35. Jan Novotný, 52. Lukáš Maršík - 3. Jakub Žiška, 5. Jakub Žiška, 9. Matěj Vavroušek, 17. Matěj Vavroušek, 18. Jakub Žiška, 33. Tomáš Jančík, 34. Petr Kölbl, 34. Matěj Vavroušek, 52. Dominik Hudec; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2 + Jan Novotný OS:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Luděk Horáček 2, Petr Suchomel 26 - Jan Buzík 29; po třetinách: 2:5, 2:3, 1:1;
Komentář domácích Matěcha Štěpán (Vedoucí):
Z naší strany zlepšený výkon, ale bohužel pokud bude stále opakovat laciné chyby, tak budeme bez šance na lepší výsledek. Hlavně proti silným týmum jako dnes. Soupeř ukál svoji kvalitu, bohužel rozhodla první třetina, kdy jsme dali soupeři 3 branky, jak na zlatém podnose a pak už se to těžko dotahuje. Gratuluji soupeři k výhře a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Míka Patrik (Trenér):
Klasické utkání na turnovské úzké palubovce. Velmi bojovné z obou stran. Díky soupeři za tvrdý a fér zápas. Zároveň bych všechny pozval na příští utkání v sobotu, na oslvau k 30. výročí klubu. Bude to velká show, rozhodně si ji nenechte ujjít!
58:57
Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za zvedání florbalky.
56:47
Střela domácích šla mimo branku
51:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #22 Emil Hejduk (5:9).
51:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #41 Pavel Daněk (4:9).
49:58
Domácí měli velkou šanci, ale brankář hostů zabránil míčku překročit brankovou čáru
48:00
Domácí se drželi dlouho v útičném pásmu, ale ke gólovému zakončení se nedotali
47:00
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
39:34
Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
39:34
Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Turnov - osobní trest.
38:00
Týmy jsou zatím výkonově vyrovnané, ale domácím se nedaří proměňovat střely
36:05
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #92 Dominik Reczai.
34:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (4:8).
33:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek bez asistence (3:8).
33:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #47 Petr Kölbl bez asistence (3:7).
33:26
Domácí mají šance, ale nedaří se jim proměnit
32:40
Domáácí po kombinaci před brankou hostů trefili pouze tyč
32:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #22 David Chochlovský (3:6).
30:14
Hosté se po chybě v rozehrávce domácích dostali ke střele, kterou ale Suchomel vyrazil
28:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (3:5).
27:03
Domácí jsou v plném počtu
26:03
Domácí obrana zatím zvládla ubránit první minutu oslabení
25:03
Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
17:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #39 Lukáš Pokorný (2:5).
17:34
Hosté výrazně tlačí na domácí obranu
16:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #48 Tomáš Jančík (2:4).
15:40
Domácí brankář se nestihl dost rychle přesunout na druhou stranu, střela ale minula branku