2:2
5:0
- : -

Tatran Střešovice - GC System Bulldogs Brno 9:2
10. Nikola Pieczonková, 12. Nikola Pieczonková, 26. Nikola Pieczonková, 33. Nikola Pieczonková, 44. Natálie Nesnídalová, 46. Karolína Bláhová, 51. Nikola Pieczonková, 58. Nikola Pieczonková, 60. Michaela Cendelínová - 31. Kristýna Veselá, 32. Adéla Urbanová; rozhodčí: Filip Novák - Artem Zolotar; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Veronika Novotná 17 - Natálie Jabůrková 21; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:0;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Obrovský posun od posledního zápasu v koncentraci na utkání. Dnes se přidala i produktivita a obcas pohledne kombinace. Skvele nam zachytala golmanka. Negativem jsou stale chyby v obrane. Rozhodne stale musime pracovat smerm k playoff. Děkujeme souperi za utkani.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Chyby v rozehravce, neproměnovaní šancí, to je náš pruser letošní sezony. Druhá třetina naše nejlepší, dobré věci, rychlá hra dopředu, zakončení, třetí kolaps. Bohužel, bylo na lepší výsledek. Snad zítra. Díky
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
59:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Michaela Cendelínová, asistoval #4 Michaela Stránská (9:2).
59:31
Půl minuty před koncem zápasu gól domácích.
57:25
Necelé tři minuty před koncem domácí opět zvyšují svůj gólový náskok.
57:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #25 Adéla Procházková (8:2).
56:35
Bulldogs se ještě pokouší útočit na Tatranskou bránu, zatím neúspěšně.
55:21
Zbývá pár minut do konce zápasu, Tatranská brankářka vychytala střelu soupeřek.
53:25
Několik rychlých přihrávek hráček Bulldogs, míček trefil brankovou tyč.
50:27
I přes oslabení domácí střílí sedmý gól.
50:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (7:2).
48:28
Vyloučen hráč #4 Michaela Stránská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
46:25
Vyloučen hráč #15 Nela Bolfová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
45:23
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová bez asistence (6:2).
45:23
Při druhém rychlém pokusu o gól se Karolína Bláhová trefuje a opět zvyšuje Tatranské skóre.
45:20
Karolína Bláhová (Tatran) útočí na branku soupeřek, ale brankářka střelu vychytává.
43:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #58 Natálie Nesnídalová bez asistence (5:2).
43:13
Střela Natálie Nesnídalové přidala Tatranu další gól.
42:33
Krásná nahrávka Bulldogs zakončená střelou na bránu, gól ale nepadl.
41:59
Hra se rychle prolíná ze strany na stranu, zatím neproběhlo mnoho střel.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
39:40
Poslední rychlé nahrávky před koncem třetiny.
38:20
Střela Urbanové Adély (Bulldogs) šla mimo branku.
37:00
Probíhá souboj o míček poblíž brány domácích.
36:07
Probíhá střídání.
35:49
Novotná Alžběta (Tatran) střílí na branku.
32:56
32:56
Odpověď domácích na dva rychlé góly od Bulldogs na sebe nenechala dlouho čekat, skóre 4:2.
31:17
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #6 Adéla Urbanová, asistoval #88 Lota Najsrová (3:2).
31:17
Po dlouhé době, kdy se hostům přes všechnu snahu nedařilo prostřelit  Tatranskou brankářku teď rychle snižují Tatranský náskok se skórem 2:3.
30:44
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #16 Kristýna Veselá bez asistence (3:1).
25:03
25:03
Dvojice Pieczonková Nikola a Bláhová Karolína se již potřetí prosazují a střílí třetí Tatranský gól
24:40
Kovárníková Nikol (Bulldogs) střílí na branku
24:00
Probíhá boj o míček za Tatranskou bránou.
20:45
Byla zahájena druhá třetina, probíhá střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:50
Tatran byl v první části hry aktivnějším týmem.
17:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
14:23
Zákrok Tatranské brankářky, míček udržela mimo branku.
11:57
11:57
Tatran využil přesilovku a vede 2:0.
10:49
Vyloučen hráč #98 Nikol Kovárníková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
10:49
Znovu se vylučuje, tentokrát ale z Brněnského týmu.
09:40
09:40
Skóre zápasu otevřeno, domácí vedou 1:0.

09:10
Poslední chvíle oslabení byly napínavé, juniorky z Bulldogs silně útočily na bránu.
07:14
Vyloučen hráč #12 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
07:14
Vylučuje se, Tatran hraje v oslabení.
04:30
Bláhová Karolína (Tatran) mířila k brance soupeřek, míček jí ale vyklouzl než stačila vystřelit.
02:40
Probíhají první střely na branku hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Artem Zolotar.
00:00
00:00
Line-up hostů GC System Bulldogs Brno: brankář: Natálie Jabůrková; hráči v poli: Karolina Bartoňková, Nikol Kovárníková, Kristýna Veselá, Adéla Mikšlová, Nela Bolfová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Natálie Nesnídalová, Šárka Ježdíková, Kristýna Máchová, Kateřina Fialová, Tereza Tkadlecová
00:00
Vítáme Vás u zápasu juniorek mezi týmy Tatran Střešovice a GC System Bulldogs Brno.