2:0
1:4
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Ústí 3:11
32. Leona Lahoda, 38. Petra Pavlíková, 53. Lenka Ševčíková - 4. Lucie Špírková, 5. Barbora Gabrielová, 7. Ema Mlatečková, 12. Markéta Kociánová, 13. Ema Mlatečková, 20. Adéla Kubíková, 20. Lucie Mrázová, 41. Klára Mečířová, 42. Markéta Kociánová, 44. Daniela Tomanová, 48. Markéta Kociánová; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 19 - Veronika Novotná 29; po třetinách: 0:7, 2:0, 1:4;
Komentář domácích Gembecová Martina (Trenér):
Nebýt první a třetí třetiny, byl by to super zápas:D. Ale všem holkám díky za odmakaný zápas až dokonce, fanouškům za parádní podporu, doufám, že jsme je moc neodradily a příště dorazí zas. Soupeřkám díky za zápas a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Wildhaber Michal (Trenér):
Dobře známe v této sezoně utkání, kdy se tlačíme do branky, ale nedaří se nám prosadit. Dnes to nebyl ten případ. Ovšem nic se neudělá samo. Dnes byl náš výkon podložen efektivním pohybem, kvalitou v individuálních činnostech a odměna se dostavila. Děkuji svému týmu, že i nadále ukazuje svou vnitřní sílu.
60:00
Střely ve 3. části: 15:9
60:00
58:29
Ševčíková opět ve skvělé šanci.
56:49
Gembvecová má skvělé obranné schopnosti.

52:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková bez asistence (3:11).
47:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #3 Lucie Špírková (2:11).
47:07
Domácí se snaží získat míček na své polovině hřiště.
45:16
Hosté v šanci u branky domácích.
44:30
Hosté rozehrávají před svou brankou.
43:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #3 Lucie Špírková (2:10).
43:00
Ševčíková provedla tah na bránu.
41:40
Domácí mají šanci na branku.
41:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #17 Lucie Mrázová (2:9).
40:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #48 Daniela Tomanová (2:8).
37:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #14 Lenka Ševčíková (2:7).
36:45
Hosté se zdržují za svou brankou.
34:57
Ševčíková se snaží získat míček u branky hostí.
33:22
Domácí se snaží ze všech sil střelit branku.
31:27
Buly vyhrává tým domácích.
31:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Leona Lahoda, asistoval #19 Karolína Zikmundová (1:7).
30:47
Po nahrávce Pavlíkové Ševčíková ve velké šanci.
29:20
Hosté střídají na balónků a domácí čekají na jejich akci.
27:23
Tým domácích vyhrává buly u své branky.
25:55
Špírková využívá šance a probíhá mezi hráči přes celé hřiště.
19:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #33 Klára Mečířová (0:7).
19:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Adéla Kubíková, asistoval #33 Klára Mečířová (0:6).
19:09
Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
18:26
Pavlíková drží míček za svou brankou.
16:34
Smrčková v souboji o míček mezi dvěmi hráčkami Ústí.
15:18
Ústí se pomalu připravuje na přesun do útoku.
13:24
Hosté rozehrávají u své branky.
12:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #17 Lucie Mrázová (0:5).
11:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #8 Lucie Zavadilová (0:4).
11:41
Buly vyhrává tým domácich.
10:31
Hosté se dostávají do útoku, kde je o míček připravuje Gembecová a míří do brejku.
09:10
Ševčíková se dostává do samostatného úniku, který bohužel nevyužívá.
07:31
Zikmundová provedla skvělý tah na bránu.
06:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #33 Klára Mečířová (0:3).
05:40
Zikmundová se pokusila ve svém pressu získat míček.
04:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Barbora Gabrielová, asistoval #27 Adéla Kubíková (0:2).
03:50
Hosté se drží u branky domácích.
03:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Lucie Špírková, asistoval #7 Markéta Kociánová (0:1).
02:24
Špírková střílí na branku a má tak první střelu utkání.
01:50
Hosté se zatahují za vlastní branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Veronika Novotná; hráči v poli: Natálie Neumanová, Klára Mečířová, Lucie Mrázová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Markéta Cháberová, Lucie Smrčková, Nela Meďášová, Petra Pavlíková, Lenka Ševčíková