2:1
1:0
- : -

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 5:1
3. Adam Černý, 16. Lukáš Drahný, 28. Adam Cibere, 33. David Strnádek, 60. Jan Nezval - 29. Jakub Hejhal; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Klán; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jan Matějka 20 - David Fröde 24; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnes celých 60 minut koncentrovaný výkon, nebýt zbytečných vyloučení kdy jsme hosty dostali do zápasu. Teď v klidu zregenerovat a připavit se na nedělní zápas. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Dnes jsme měli špatný vstup do zápasu. Byli jsme v obraně i v útoku příliš pasivní a soupeř nás ve všem předčil. Od druhé třetiny se náš výkon zlepšoval, nicméně jsme nebyli schopni dát góla, protože naši rozdíloví hráči to nedokázali vzít na sebe. Třetí třetina byla zahrána kvalitně, měli jsme dostatek gólových pozic, ve kterých jsme nebyli bohužel připravení skórovat, proto pro nás zasloužená prohra. Díky všem aktérům za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Jan Nezval, asistoval #5 Jakub Šimák (5:1).
59:45
Vyloučen hráč #89 Patrik Záruba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
59:45
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
52:55
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
51:11
Vyloučen hráč #21 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
50:12
Náchod opět nevyužil přesilovku.
48:12
Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
46:31
Puchner přestřelil bránu hostů.
40:01
I napotřetí jsou ve vhazování úspěšní domácí.
32:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #4 Adam Cibere (4:1).
28:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #86 Jakub Hejhal, asistoval #6 Jakub Vysoký (3:1).
27:21
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #4 Adam Cibere, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:0).
26:31
Náchod nevyužil přesilovku.
24:31
Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení.
15:43
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #17 David Strnádek (2:0).
14:54
Ani jeden z týmů nevyužil svou přesilovku.
12:54
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:37
Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky.
08:41
Křinka míjí bránu hostů.
07:00
Po neproměněném trestném střílení se hra opět posouvá před bránu hostů.
06:05
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #61 Martin Hanuš.
04:50
Sokoli brání akce hostů.
02:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #4 Adam Cibere (1:0).
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: Martin Hanuš, David Špaček, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Lukáš Prause
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Jan Matějka; hráči v poli: Adam Cibere, David Strnádek, Lukáš Drahný, Michal Puchner, Adam Černý