7:0
7:1
- : -

Snipers Třebíč - 1.MVIL Ostrava  17:1
3. Vojtěch Jahoda, 6. Zdeněk Malich, 14. Martin Žák, 28. Lukáš Dvořák, 29. Lukáš Štveráček, 29. Lukáš Mátl, 33. Alexander Svoboda, 38. Lukáš Mátl, 39. Kryštof Kůs, 39. Martin Žák, 42. Jan Vochyán, 44. Lukáš Štveráček, 46. Martin Žák, 48. Vojtěch Jahoda, 57. Martin Žák, 58. Vojtěch Jahoda, 59. Alexander Svoboda - 58. Stanislav Ovčačík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Jakub Veselý 22 - Jakub Schiedek 27; po třetinách: 3:0, 7:0, 7:1;
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:59
Ohlas utkání od vedoucího družstva pana Martina Uherka: "Bohužel v osmi lidech se hrát nedá, snad se nad sebou zamyslí hráči, kteří nejeli. Příští zápas bude lepší."
59:59
Ohlas trenéra domácích Michala Kelblera: "Při úctě k soupeři povinné vítězství, byly tam pozitivní i negativní věci. Příští týden nás čeká těžký soupeř a tam musíme dokázat zlepšenou sebedůvěru. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za utkání."
59:51
Vyloučen hráč #47 Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za špatné střídání.
58:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #83 Martin Karpíšek (17:1).
57:31
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #86 Martin Žák (16:1).
57:24
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Stanislav Ovčačík, asistoval #79 Tobiáš Zlámal (15:1).
57:24
Hosté vstřelili první gól v podání Stanislav Ovčačík a asistoval Tobiáš Zlámal.
56:56
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #22 Lukáš Mátl (15:0).
55:08
Probíhá hra čtyři proti čtyřem.
55:07
Vyloučen hráč #77 Petr Bažan družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
53:45
Vyloučen hráč #72 Jan Homolka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
53:45
Probíhá odloučené vyloučení.
51:51
Soupeři se snaží dostat k šanci ale domácí jim to nedovolují.
48:25
Domácí se snaží prolomit obranu soupeře ,ale nedaří se jim.
47:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #32 Vojtěch Jahoda, asistoval #16 Milan Picmaus (14:0).
47:16
Domácí vstřelili další gól v podání Vojtěch Jahoda a asistoval Milan Picmaus.
45:08
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #47 Jan Vochyán (13:0).
45:08
Domácí vstřelili další gól v podání Martin Žák a asistoval Jan Vochyán.
45:03
Vyloučen hráč #9 Lukáš Uherek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
43:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #16 Milan Picmaus (12:0).
43:46
Domácí vstřelili další gól v podání Lukáše Štveráčka.
41:21
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (11:0).
38:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #16 Milan Picmaus (10:0).
38:26
Další silná minutovka, kdy domáci daly 3 branky a tak dovršili průběžného vedení o 10 branek.
38:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #46 Alexander Svoboda (9:0).
37:38
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #47 Jan Vochyán (8:0).
35:25
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #94 Kryštof Kůs.
35:25
Domácí hráč Kryštof Kůs jel nájezd, ale brankou neskončil.
32:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #94 Kryštof Kůs (7:0).
32:41
To je nástup do utkání. Střídající Saša Svoboda proměnil svůj první dotyk s míčkem v další gól.
28:41
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #83 Martin Karpíšek (6:0).
28:41
A máme tu další branku v podání Mátla. Najednou se s brankami roztrh pytel
28:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček bez asistence (5:0).
28:06
Hned po rozehrávce se míčku zmocnil Lukáš Štveráček a střílí gól.
27:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Lukáš Dvořák bez asistence (4:0).
27:50
Domácí hráč Lukáš Dvořák proběhl půl hřiště a vstřelil gól.
26:34
Domácí mají hodně šancí, ale žádnou z nich neproměnili.
20:00
Dnešní zápas sleduje 66 diváku děkujeme.
19:51
Domácí se ještě snaží vykombinovat hosty před koncem první třetiny.
18:31
Hosté útočí na bránu domacích
15:52
Domácí útočí, ale hosté útok úspěšně odráží.
14:40
Hosté postupně střídají své hráče a tak si na malou chvíli odpočinou od tlaku domácích.
13:07
13:07
V nabídnuté přesilové hře domácí přidávají gól s pořadovacím číslem 3.
11:22
Vyloučen hráč #20 Vojtěch Kořínek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.