4:3
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - Andone SK Jihlava 5:11
22. Adam Vařejčko, 46. Filip Hurych, 47. Jan Tesař, 48. Adam Krátký, 52. Jan Tesař - 4. Jan Horský, 9. Michal Beránek, 12. Martin Noháček, 17. Vít Zápotočný, 21. Ondřej Vyskočil, 34. Jakub Horský, 36. Martin Noháček, 38. Martin Noháček, 51. Jan Horský, 55. Tomáš Kasper, 56. Jan Horský; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Korunka 23 - David Navrkal 14; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:3;
Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér):
Z naší strany šlo v první třetině o bojácný výkon který byl po zásluze potrestán. Ve druhé třetině byl výkon v prvních minutách lepší ale soupeř nás trestal za všechny chyby. Ve třetí části se nám podařilo aspoň skorigovat výsledek.

Děkujeme soupeři za utkání
Komentář hostů Komenda Roman (Trenér):
Po dobrém začátky, kde hráli co potřebovali. V závěru zápasu ztráceli koncetraci a dělali zbytečné chyby a soupeř dokázal trestat. Jinak zápas měli pod kontrolou. Díky hráčům a soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
57:28
Vařejčko mistrně obral soupeře za domácí bránou o míček a dotáhl ho sám přes celé hřiště. Nakonec se střela odrazila od masky Navrkala.
55:48
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (5:11).
54:02
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #10 Viktor Cakl (5:10).
52:45
Korunka brilantně vyčapal střelu hostí.
51:17
Timeout Andone SK Jihlava
51:17
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #77 Jan Tesař, asistoval #23 Filip Hurych (5:9).
50:57
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (4:9).
47:17
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (4:8).
46:48
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #77 Jan Tesař, asistoval #42 Karel Kuta (3:8).
45:00
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Filip Hurych, asistoval #42 Karel Kuta (2:8).
42:00
Trestné střílení družstva Andone SK Jihlava neproměnil #72 Vít Jirků.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:18
40:00
37:42
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #72 Vít Jirků (1:8).
35:09
Hostům netrvalo dlouho a neuznanou branku potrestali Noháček s Beránkem.
35:08
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #88 Jan Beránek (1:7).
34:53
Jihlava se radovala z gólu, který ale rozhodčí zneplatnil kvůli posunutí branky.
33:16
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (1:6).
27:42
Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
27:41
Akce Krátkého s Vařejčkem ohrozila branku hostí, ale zacinkala o tyčku.
25:31
Skuteč vstoupila do druhé třetiny s novou energií a vyrovnala síly s Jihlavou.
21:48
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #70 Jakub Prášek (1:5).
20:42
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #19 Jakub Horský (0:5).
16:59
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #92 Vít Zápotočný, asistoval #19 Jakub Horský (0:4).
11:21
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #32 Martin Noháček, asistoval #45 Michal Beránek (0:3).
08:35
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #92 Vít Zápotočný (0:2).
06:44
Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
03:49
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #84 David Navrkal (0:1).
03:49
Akci domácích překazil gólman Navrkal, který si svým výhozem na holi Horského zapsal asistenci prvního gólu dnešního zápasu.
01:25
Andrýsek zazvonil o Korunkovu bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů Andone SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Vít Zápotočný, Ondřej Vyskočil, Jan Horský, Jakub Horský, Tomáš Kasper
00:00
Line-up domácích FbC Skuteč: hráči v poli: Jakub Kadavý, Adam Vařejčko, Adam Krátký, Martin Vojta, Jakub Prášek