2:3
2:5
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBK Atlas Blansko 6:12
7. Matěj Gregor, 20. Štěpán Švec, 26. Štěpán Švec, 38. Vilém Nonn, 52. Michal Háp, 53. Marek Macek - 1. Lukáš Kučera, 5. Dominik Janík, 14. Vojtěch Fedra, 16. Lukáš Kučera, 28. Šimon Borek, 28. Marek Hrazdíra, 32. Jakub Fedra, 42. Šimon Borek, 46. Jakub Fedra, 46. Lukáš Kučera, 59. Vojtěch Fedra, 60. David Čermák; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 5:6 + Lukáš Svoboda 4; využití: 2:1; diváků: 198; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 9, Lubomír Stráník 7 - David Tenora 14; po třetinách: 2:4, 2:3, 2:5;
Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér):
Soupeř nám dnes opět ukázal v čem je tak silný. Efektivita jejich zakončení.Nevyšel nám hned úvod zápasu. Blansko se dostalo do herní pohody a nám nevycházelo zakončení. Díky přesilovkám jsme se dostali zpátky do zápasu. Bohužel díky naším chybám nám soupeř opět odskočil. Třetí třetina byla pouze dohrávací, Děkujeme za zápas. Věřím, že se z něho ponaučíme do zbytku sezóny, Děkuji všem divákům za skvělou atmosféru.
Komentář hostů Frýdek Jan (Vedoucí):
Dnešní utkání svojím nasazením, herní kvalitou a diváckou kulisou sneslo parametry zápasu play-up. Škoda některých zbytečných vyloučení a vyhrocené atmosféře na konci druhé třetiny. Jsme rádi, že jsme zápas zvládli a důstojně ho dohráli. Děkuji hráčům za přístup a bojovnost! Tři body a první místo je doma! Děkujeme soupeři za férovou hru, rozhodčím a skvělým divákům, kteří vytvořili úžasnou atmosféru, kvůli které se vyplatí přijít na florbal a za kterou by se nemuseli stydět ani ve vyšších soutěžích! Jedeme dál!#altas.ultras
60:00
59:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák, asistoval #22 Jakub Fedra (6:12).
58:54
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra bez asistence (6:11).
58:34
Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
58:34
Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
58:10
Michal Háp trefil tyč.
58:08
Vyloučen hráč #98 Matěj Gregor družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty dneštního utkání.
57:05
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
56:40
Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
56:15
Jiří Boštík se ocitnul sám před bránou, ale z dvou metrů bránu přestřelil.
55:57
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:38
Po návratu z trestné lavice se Nykl dostal před bránu na teč která šla mimo bránu.
55:34
Domácí v plném počtu
54:20
Kučera v dobré šanci, míček mu však trošku sjel z hole a střela neměla takovou razanci jakou by si představoval.
53:34
Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky.
52:39
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #14 Vojtěch Kaluža (6:10).
51:48
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (5:10).
50:20
Hra se přelévá ze strany na stranu v rychlém tempu.
45:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:10).
45:16
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #72 Vojtěch Polách (4:9).
41:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #51 Dominik Janík (4:8).
40:00
40:00
37:47
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #51 Michal Háp (4:7).
36:31
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
36:04
Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
36:04
Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zdržování hry.
35:42
Vyloučen hráč #19 Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
32:50
Stráník brání svatyni svého týmu po dvou dobrých střelách Blanska.
31:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #8 Radek Kunstmüller (3:7).
31:37
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lubomír Stráník družstva FLORBAL LITOMYŠL
31:06
Litomyšl v plném počtu.
29:06
Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
27:53
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #22 Jakub Fedra (3:6).
27:14
25:27
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (3:4).
24:20
Litomyšli se povedl vytvořit tlak a zavřít Blansko na delší chvíli na jejich polovině.
23:30
Hájkovi který se nestihl přesunout teď pomohla obrana která zblokovala sřelu.
21:55
Blansko v plném počtu.
20:50
Blansku se povedlo vyhodit míček na polovinu soupeře a napadáním získali pro sebe nějaký čas.
20:00
20:00
19:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (2:4).
19:42
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2+2 minuty za sekání.
15:18
13:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (1:3).
09:30
Tomáš Nykl z poloviny hřiště natáhl a trefil horní tyč.
06:34
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (1:2).
06:34
Po krásné akci Litomyšle kdy Jan Stuchlík našel crosovou přihrávkou nehlídaného Matěje Gregora který zavěsil pod horní tyč a snížil na rozdíl jedné branky.
05:10
Domácí dobrou prací při napadání sebralo Blansku míček za bránou o který následně zase přišli.
04:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík bez asistence (0:2).
02:40
První střela od domácích tu však obrana Blanska zblokovala.
01:10
Domácí mají problém se dostat na polovinu soupeře přes jejich dobré napadání.
00:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Jan Frýdek, Patrik Crla, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera, František Fedra
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Vilém Nonn, Jan Kulhavý, Štěpán Švec, Michal Háp, Ondřej Hegr