2:2
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC Trutnov (DTJ) 3:5
24. Daniel Havel, 28. Jakub Steiner, 33. Daniel Havel - 2. Jakub Barvínek, 16. Filip Pačes, 24. Josef Taláb, 32. Josef Taláb, 40. Jakub Barvínek; rozhodčí: Lukáš Picek - Matěj Schöniger; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar 19 - Nela Pejsarová 17; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 8:11
45:00
44:00
Poslední minuta utkání, Náchod v šesti, ale gól zatím nepadl.
41:37
Timeout Florbal Primátor Náchod B
40:26
Nádherný únik Trutnova teď výtečně zneškodnil golman Náchoda.
39:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #13 Šimon Sláma (3:5).
37:04
Máme tu další přesilovku pro Náchod.
36:49
Vyloučen hráč #17 Filip Pačes družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
35:50
Po jedné šanci nyní na obou stranách hřiště, ani jedna ovšem brankou nekončí.
32:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #76 Jakub Steiner (3:4).
31:32
V pořadí jsme viděli již druhý nájezd, obdobné zakončení jako v předchozím zápase a stejně tak i gól, Trutnov tak vede 4:2.
31:21
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #16 Josef Taláb z trestného střílení (2:4).
30:47
Třetí třetina právě začala, utkání je vyrovnané, stát se může ještě cokoliv.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
27:27
Náchod nyní snižuje na rozdíl jediné branky a dramatizuje tak poslední minuty druhé třetiny.
27:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #76 Jakub Steiner, asistoval #9 Daniel Havel (2:3).
25:24
Nyní se tempo hry opět poněkud zpomalilo.
23:33
Nyní se hra rozjíždí, na obou stranách padnul gól a hra je pohlednější.
23:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #16 Josef Taláb, asistoval #17 Filip Pačes (1:3).
23:08
22:21
I druhou přesilovku Trutnov zvládl.
20:03
Závar před brankou Trutnova gól nepřinesl.
18:23
Vyloučen hráč #18 Jindřich Zelenka družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hra na zemi.
15:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Filip Pačes, asistoval #78 Jakub Barvínek (0:2).
15:18
Velmi rychlý gól zahájil druhou třetinu. Skóre 2:0 pro Trutnov.
15:01
Začíná druhá třetina, uvidíme, zda přinese více branek ku radosti vlajkonošů obou družstev.
12:59
Přesilová hra zatím druhý gól v zápase nepřinesla.
11:42
Vyloučen hráč #13 Šimon Sláma družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
10:52
Utkání je zatím na góly skoupé.
06:44
Utkání se opět odehrává bez výraznějších akcí, lze předpokládat, že po odeslání tohoto komentáře opět padne branka.
02:02
Z ničeho nic je tu první branka!
01:44
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #21 Jan Zuzánek (0:1).
01:36
Hraje se zatím ve středním pásmu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Picek a Matěj Schöniger.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: Nela Pejsarová; hráči v poli: Filip Pačes, Jan Fišera, Jan Zuzánek, Jakub Barvínek, Šimon Sláma
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Jakub Steiner, Lukáš Bouček, Martin Macek, Daniel Havel, Petr Hencl