4:3
2:3
1:0

Florbal Primátor Náchod - T.B.C. Králův Dvůr 8:7p
20. Ondřej Macháček, 21. Lukáš Prause, 23. Matěj Mikšovský, 25. Jan Čečetka, 35. Jonáš Mikšovský, 44. Ondřej Macháček, 59. Daniel Kříž, 63. Jonáš Mikšovský - 3. Tobiáš Uhřík, 28. Štepán Švejda, 37. Adam Lešuk, 38. Jakub Votava, 43. Tomáš Vlček, 59. Dalibor Vlášek, 60. Tomáš Hájek; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 22 - David Křeček 21; po třetinách: 1:1, 4:3, 2:3, 1:0;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Světlé momenty střídaly ty hodně slabé. Špatný vstup do zápasu, skvělý začátek do druhé třetiny a pak uspokojení z vedení, kterým jsme dostali soupeře zpátky do hry. Musíme zapracovat na slabinách o kterých víme, že nás trápí a být lepší. Cesta je cíl a my víme kam jdeme. Tým v první půlce sezony prokázal svou kvalitu a záleží jen na nás abychom byli ještě lepší. Potenciál máme velký. Díky fanouškům za podporu a soupeři za zápas!
Komentář hostů Kubert Michal (Trenér):
Super výlet do dalekého Náchoda. Začátek druhé třetiny nám utekl a pak jsme dotahovali. V závěru jsme měli štěstí a dokázali jsme silou vůle vyrovnat. Prodloužení je už individualita a rychlostní zkouška.  Zbytek nemá cenu hodnotit, ale jsou věci, které asi nikdy nepochopim :-D. Bod pro nás nic moc neznamená, ale ve finálním účtování se může hodit. Jdeme zápas od zápasu a pevně věřím, že příští víkend potvrdíme zlepšenou formu. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí v závěru sezóny.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:43
62:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (8:7).
59:18
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #80 Tomáš Hájek, asistoval #11 Tomáš Vlček (7:7).
58:49
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Dalibor Vlášek (7:6).
58:24
Kříž dává gól do prázdné branky z půlky hřiště!
58:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #32 Adam Středa (7:5).
58:00
Hosté hrají bez brankáře
57:30
Jakubský trefil horní tyč
56:30
Náchod teď pouze vyhazuje míče na soupeřovu polovinu, kde se jim ale většinou nedaří dostat do větší šance
56:00
Skalický zaznamenal další 2 důležité zákroky a drží svůj tým ve vedení
55:07
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
54:10
Středa opět trefil pouze blok, zřejmě to bude tím, že dnes není jeho den (protože je neděle)
53:15
Hosté teď vyvíjí velký tlak na náchodskou obranu, ale ta drží a funguje skvěle!
51:20
Jakubský tradičně zkoušel obejít protihráče 1 na 1 a následně vystřelit, bohužel pro něj ale jeho střelu vychytal gólman
49:20
Náchodu se v posledních minutách moc nedáří střelba, většina střel končí v bloku a protiútokem soupeře
47:25
Další skvělý zákrok brankáře Skalického
45:30
Náchod drží balónek na svých hokejkách a hosté těží z jejich chyb v rozehrávce a následných protiútoků
43:33
Macháček posílá svůj tým do vedení!
43:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #12 Daniel Kříž (6:5).
42:19
Hosté vyrovnávají hned po ubráněném oslabení, Náchod musí opět začít hrát, jestli chce pomýšlet na body
42:18
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #19 Jakub Votava (5:5).
40:00
Vyloučen hráč #59 Jan Pinkas družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
38:45
Skalický teď musel likvidovat několik nebezpečných střel a jen díky němu je Náchod pořád ve vedení
37:15
Hosté se v rozmezí jedné minuty vrací do zápasu, rozhodně není nic rozhodnuto
37:14
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #19 Jakub Votava, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:4).
36:14
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #71 Michal Nový (5:3).
34:54
Náchod se dostává do tříbrankového vedení!
34:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (5:2).
34:00
Poměrně vyrovnaná část zápasu, hosté úspěšně napadají náchodskou rozehrávku
32:45
Náchod opět drží míček na své polovině
31:00
Dnešní utkání sleduje 64 diváků! Děkujeme!
29:45
Čečetka nahrával Grulichovi do velké šance, ale tomu se zakončení bohužel nepovedlo
27:51
Hosté využívají přesilovou hru a vrací se na dvoubrankový rozdíl, za zmínku stojí i fotbalová asistence gólmana Křečka z rohu hřiště!
27:50
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #79 David Křeček (4:2).
27:11
Uvidíme první přesilovou hru v zápasu
27:10
Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
25:30
Velmi dobré střídání druhé náchodské lajny, nejdřív vyslal Pekárek dobrou střelu a následně Vlášek trefil tyčku
24:01
Čečetka neskutečně vymetl šibenici!
24:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #37 Václav Grulich (4:1).
22:51
Brácha na bráchu a je to 3:1!
22:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:1).
22:00
Náchod vstoupil do třetiny daleko lépe a soupeř zatím nechytil jejich tempo
20:40
Prause neskutečně prokličkoval hráče hostů a nekompromisně poslal svůj tým do vedení
20:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause bez asistence (2:1).
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:7
20:00
19:05
Macháček vybojoval míček v rohu a vyrovnal stav utkání!
19:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (1:1).
18:30
Pekárek střílel od mantinelu a jen o pár centimetrů netrefil branku
17:30
J. Mikšovský hledal Špačka v brankoviště, ale ten nedokázal poslat skákavý míček do branky