2:1
5:0
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbal Primátor Náchod B 8:2
14. Karel Vašák, 22. Petr Janíček, 40. Petr Janíček, 46. Petr Janíček, 48. Petr Janíček, 54. Dan Kazda, 54. Karel Vašák, 55. Tomáš Zíbr - 9. Adam Jakubský, 36. Jiří Neumann; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 6:5; využití: 2:0; diváků: 147; zásahy brankářů: David Stibor 31 - Jan Pop 11, Matěj Stuchlík 7; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:0;
Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér):
Skvělá bojovnost, skvělý návrat Davida do branky a kanonýr Janíček. Dík těmto faktorům jsme dokázali Náchod porazit a prolomit šňůru tří zápasů bez bodu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér):
Přijeli jsme si zahrát, zatímco soupeř přišel vyhrát. Gratulujeme Dvoru k zaslouženým třem bodům.
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:37
Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
55:04
Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
54:47
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #13 Rudolf Suk (8:2).
53:29
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (7:2).
53:26
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #76 Dan Kazda, asistoval #20 Karel Vašák (6:2).
53:26
Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod B
52:45
Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování.
52:10
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:36
Vyloučen hráč #63 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
47:48
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #17 Jiří Vlček.
47:48
Domácí gólman opět čaroval ve svém brankovišti a nájezd s přehledem vychytal
47:24
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (5:2).
46:36
Další nebezpečná střela na domácího gólman ale ten dnes čaruje
45:14
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (4:2).
45:14
Využitá přesilová hra posouvá domácí tým poprvé v zápase do dvougólového vedení
44:36
Vyloučen hráč #33 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:27
Další zranění na straně domácích hráče číslo 71 Pavel Kuneš tak snad se i tady nestalo nic vážného
39:01
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #18 Martin Heřmanský (3:2).
35:20
Po přihrávce hostujícího týmu brankovištěm domácích si bohužel domácí hráč sklepl balón do vlastní branky
35:19
Vlastní branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #6 Jiří Neumann (2:2).
34:51
Při přesilové hře hostů jsme viděli spoustu nebezpečných střel ale domácí gólman je neprůstřelný
32:51
Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
30:59
při hře 4na4 jsme neviděli ani jednu nebezpečnou střelu
30:29
Zranění hostujícího hráče číslo 24 tak snad i tady to nebude nic vážného
28:59
Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost.
28:59
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost.
26:47
Samostatný únik jednoho z hráčů hostů v suchém tričku chytá
24:19
Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
23:35
Domácí vstoupily do druhé třetiny aktivněji
21:44
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #77 Michael Havran (2:1).
21:44
Po nádherné souhře v přesilové hře se dostávají domácí do vedení
21:14
Zranění hráče domácích číslo 20 Karel Vašák tak snad to nebude nic vážného
20:43
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
14:25
Domácí hráč číslo 19 Jakub Háze dostal úder do oblasti hlavy ale rozhodčí to bohužel přehlédli
13:37
10:11
Vyloučen hráč #32 Matěj Voves družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
08:56
Přichází série "chybiček" ze strany domácích a vznikají z toho nebezpečné šance hostů
08:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (0:1).
07:41
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #33 David Špaček.