3:1
1:3
- : -

Florbal Chomutov - Florbal Ústí 7:6pn
10. Vít Sobek, 14. Vít Sobek, 25. Adam Fišer, 28. Adam Fišer, 29. Tobiáš Fojtík, 33. Adam Fišer, N Jan Holovej - 7. Aleš Vlach, 9. Jan Vondruška, 22. Aleš Vlach, 32. Marek Chroustovský, 35. Vilém Vrzala, 41. Marek Chroustovský; rozhodčí: David Scholz - Jaroslav Tichý; vyloučení: 4:1; využití: 0:4; diváků: 46; zásahy brankářů: Štěpán Lísa 15 - Matěj Dobosz 9; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #16 Tadeáš Weber , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #29 Vít Sobek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #14 Martin Hrabánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #19 Jan Holovej a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 6:8
45:00
43:13
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #33 Jan Vondruška.
42:03
Vyloučen hráč #2 Vilém Vrzala družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #33 Jan Vondruška (6:6).
34:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #29 Aleš Vlach (6:5).
32:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer bez asistence (6:4).
31:49
30:39
Vyloučen hráč #5 Ondřej Penk družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:8
30:00
28:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Tobiáš Fojtík bez asistence (5:3).
27:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #39 Vojtěch Daňo (4:3).
24:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #85 Denis Pilař (3:3).
21:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:3).
19:36
Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:5
15:00
13:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek, asistoval #24 Mikuláš Novotný (2:2).
09:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (1:2).
08:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (0:2).
07:55
Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
06:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (0:1).
05:11
Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Vilém Vrzala, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Marek Chroustovský