2:0
1:2
- : -

Kanonýři Kladno - FBC FAT PIPE Vipers Most 4:2
7. Jan Karafiát, 22. Jan Karafiát, 25. Tobiáš Volf, 37. Tobiáš Volf - 31. Jan Braniš, 44. Jan Červenka; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Matyáš Vocílka 36 - Adam Semsch 20; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 3:6
45:00
44:25
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vorlíček družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
43:30
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #71 Jan Braniš (4:2).
42:47
Timeout FBC FAT PIPE Vipers Most
36:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf z trestného střílení (4:1).
30:42
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Jan Braniš, asistoval #72 Samuel Jiří Mikač (3:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:17
30:00
29:23
Vyloučen hráč #74 Martin Pešta družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
27:11
Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vorlíček družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
25:58
Vyloučen hráč #23 Bruno Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
24:01
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Tobiáš Volf, asistoval #41 Tomáš Bém (3:0).
22:06
21:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #22 Daniel Hrdlička (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:15
15:00
08:10
Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
06:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #65 Matěj Mach (1:0).
04:12
Vyloučen hráč #29 Jan Čech družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jakub Beneš, Jan Čech, Samuel Jiří Mikač, Vojtěch Vorlíček, Jan Braniš
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Matyáš Vocílka; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Matěj Mach, Matěj Půček, Tobiáš Volf, Bruno Hübner