1:3
0:3
- : -

FBK Atlas Blansko - Bulldogs Brno Orange 2:6
15. Richard Jeřábek, 20. Stanislav Holík - 19. Vít Hlaváček, 21. Jakub Zachoval, 26. Jan Baláč, 35. Jan Baláč, 39. Radim Svatoň, 42. Jiří Baborovský; rozhodčí: Dominik Papp - David Lovas; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča ? - Tomáš Valachovič ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 0:3;
45:00
41:40
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #99 Jiří Baborovský, asistoval #91 Roman Poláček (2:6).
41:04
Timeout FBK Atlas Blansko
38:48
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #43 Jakub Zachoval (2:5).
34:32
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #41 Jan Baláč bez asistence (2:4).
30:00
30:00
25:41
20:04
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #43 Jakub Zachoval, asistoval #66 Marek Mattes (2:2).
19:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #16 Stanislav Holík, asistoval #35 Jan Kobylka (2:1).
18:06
Vlastní branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #26 Vít Hlaváček (1:1).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #17 Jan Nečas (1:0).
13:17
Vyloučen hráč #48 David Blaha družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za bránění ve hře.
00:01
Vilém Zrza se vrací na svůj post zapisovatele
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Papp a David Lovas.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno Orange: brankář: Tomáš Valachovič; hráči v poli: Dennis Boleloucký, Štěpán Zhoř, Adam Ištvan, Jan Mrva, Jan Baláč