1:1
1:2
- : -

1. SFK Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 3:5
5. Alex Foltyn, 17. Alex Foltyn, 45. Daniel Kantor - 4. Lukáš Michna, 7. Robert Socha, 16. Vítězslav Kríž, 43. Vítězslav Kríž, 45. Lukáš Michna; rozhodčí: Dalibor Plesník - Zbyněk Macura; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: René Nieslanik ? - Dominik Witos ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2;
45:00
44:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna bez asistence (3:5).
44:04
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #70 Daniel Kantor bez asistence (3:4).
42:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (2:4).
40:30
Vyloučen hráč #59 David Struś družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
16:26
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #34 Samuel Strakoš (2:3).
15:33
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Vítězslav Kríž, asistoval #15 Ondřej Holaň (1:3).
15:00
15:00
06:10
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Robert Socha, asistoval #13 Lukáš Michna (1:2).
04:13
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #90 Vojtěch Sasin (1:1).
03:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Michna, asistoval #8 Robert Socha (0:1).