0:2
0:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 3:2
12. Jan Hyánek, 15. Jan Hyánek, 15. Miroslav Hloušek - 31. Karel Eichler, 38. Adam Petrák; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Nejedlý 49 - Ondřej Trhlík 38; po třetinách: 3:0, 0:2, 0:0;
Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra):
Pro dnešní výsledek se dá asi trefně použít výraz, že jsme "utrpěli výhru". Až na velmi povedenou pasáž v první třetině, během které jsme také vsítili všechny tři naše branky, se totiž nedá s klidným svědomím říci, že jsme měli utkání pod kontrolou. Aktivní pohyb a rotace hostů v našem obranném pásmu nám dělaly velké problémy, které nejednou musel zázračně hasit skvělý Honza Nejedlý v naší brance, přičemž mu několikrát pomohla i tyčka. Na druhé straně, když už jsme si vypracovali velkou šanci, naložili jsme s ní poměrně nevalně. Upřímně je třeba konstatovat, že hosté si za svůj výkon dnes minimálně dělbu bodů zasloužili, naštěstí pro nás přišla jejich vyrovnávací branka až po závěrečné siréně. Co se však našim klukům nedá upřít je jejich nasazení a bojovnost, za kterou jim moc děkuji. Soupeři pak patří dík za férové utkání ve vysokém tempu. Hodně štěstí, Greyhounds, do zbytku sezóny!