1:2
1:2
1:0

Floorball Club FALCON - FBC Slavia Praha 5:4p
10. Jakub Škrdla, 20. Alexander Marek Bera, 23. Richard Marek, 60. Jakub Škrdla, 62. Matěj Nezbeda - 25. Radek Kubala, 29. Dan Kašovský, 50. Ondřej Otáhal, 56. Antonín Štička; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Malý ? - Tomáš Koval -5; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Ších Jakub (Trenér):
Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale postupně nám docházel dech. Slavia byla florbalově lepší, vítězství nám přinesla naše bojovnost a touha bodovat. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme mnoho štěstí do play-off.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
První ostrý zápas v novém roce jsme tak úplně nezvládli. Cením obrat ve skóre v průběhu zápasu, ale ten konec se nevydařil. Takový je občas sportovní život. Zítra máme šanci na reparát. Díky všem za zápas.
61:52
61:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #4 Matěj Nezbeda, asistoval #88 Šimon Štěpán (5:4).
60:00
60:00
59:48
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #88 Šimon Štěpán (4:4).
56:21
Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:02
Timeout Floorball Club FALCON
55:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:4).
49:03
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #20 Dan Kašovský (3:3).
42:41
Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
28:01
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:2).
24:35
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #17 Martin Fojtík (3:1).
22:25
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #10 Martin Tůna (3:0).
20:00
20:00
19:21
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #72 Alexander Marek Bera, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:0).
13:52
Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #72 Alexander Marek Bera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Grigar a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Martin Fojtík, Ondřej Volf, Radek Kubala