1:3
3:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Česká Lípa 7:5
3. Vojtěch Fišer, 12. Dominik Březina, 16. Matyáš Cajthaml, 25. Vojtěch Prokop, 49. Samuel Starčevský, 57. Vojtěch Prokop, 60. Vojtěch Fišer - 10. Martin Tejnor, 16. David Sedláček, 22. Jan Zátka, 23. David Sedláček, 28. Samuel Vacek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:3 + Oliver Šulc 4; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 21 - Milan Švajcr 31; po třetinách: 3:2, 1:3, 3:0;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
Jsme rádi za výhru, ale rodila se těžce. V momentech, kdy jsme hráli týmově, jsme soupeře jasně přehrávali a měli šance, jakmile se přepnuli na indivduální režim "každý si dáme gól" tak to byla tragédie. Děkuji soupeři za vstřícnost při domluvě na pozdějším čase utkání
Komentář hostů Staněk Karel (Trenér):
Dneska jsme dlouho sahali po bodech. Vyšla nám skvěle druhá třetina, ale ve třetí nám už bohužel docházely síly. Přesto chci svým hráčům poděkovat, že celý zápas odmakali na 110%. Soupeři gratuluji a všem hezký večer.
60:00
Střely ve 3. části: 15:10
60:00
59:34
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (7:5).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty této třetiny.
56:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #78 Vojtěch Fišer (6:5).
56:08
Štíři po nevyužité přesilovce dali nečekaný gol.
55:13
Štíří se snaží využít přesilovou hru.
54:01
Vyloučen hráč #16 Jiří Drahoňovský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
49:12
Česká Lípa si pomáhá ke hře fauly!
48:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (5:5).
47:12
Česká Lípa hopdně blokuje střely.
46:51
Hra je velice vyrovnaná.
43:49
Česká Lípa pálí,ale brankář ze Štírů krásně chytnul do rukou a Lípa nedává gol.
42:48
Štíři pálí a bum tyčka.....
41:51
Štíři agresivně pálí a snaží se dát gola, ale neúspěšně.
40:55
Začátek zápasu začal hned vyloučení týmu hostí.
40:51
Bully vyhráli Štíři.
40:32
Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:59
Štíři měli šanci na gol, ale neproměnili.
39:47
Diváci pilně fandí a čekají na gol.
39:00
Probíhá poslední minuta této třetiny.
38:55
V posledních minutách je zápas pořád napjatý.
38:22
Probíhají poslední 2 minuty 2. třetiny.
38:01
Štíři se usídlili u brankoviště České Lípy.
37:55
Štíři nevyužili přesilovku
35:21
Štíři se snáži využít 4 minutovou přesilovku.
33:54
Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost.
27:18
Hráči České Lípy hrají velice agresivně a zuřivě proti Štírům.
27:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Samuel Vacek, asistoval #37 Matyáš Flekl (4:5).
26:33
Štíři se snáží dát gol.Ale neúspěšně.
26:08
Zápas je velice vyrovnaný.
24:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #24 Samuel Starčevský (4:4).
24:20
Vyloučen hráč #19 Vít Rachač družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky.
22:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 David Sedláček, asistoval #21 Jan Zátka (3:4).
21:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #7 Oliver Šulc (3:3).
20:00
Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
15:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:2).
15:03
11:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #78 Vojtěch Fišer (2:1).
09:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #27 Jindřich Jásek (1:1).
03:44
Omlouváme se za nepsáni komentářů z důvodu rozbité časomíry.
02:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Samuel Vacek, Matyáš Flekl, David Sedláček, Jan Zátka, Jiří Drahoňovský
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Vojtěch Fišer, Matyáš Cajthaml, Samuel Starčevský, Vojtěch Basík, Roman Sedlák