1:1
3:3
- : -

Panthers Praha - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 5:9
3. Vojtěch Majer, 25. Ondřej Urbánek, 40. Šimon Jelínek, 40. Ondřej Urbánek, 40. Matyáš Klinka Canales - 6. Tomáš Holomeček, 7. Martin Bugala, 9. Jakub Kabourek, 9. Jakub Ruml, 11. Jakub Kabourek, 17. Petr Vincenz, 42. Dominik Bláha, 44. Jakub Nový, 45. Jakub Kabourek; rozhodčí: Albert Roučka - Vít Žebra; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Vágner 24 - Tomáš Novák 13; po třetinách: 1:5, 1:1, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
44:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Jakub Kabourek, asistoval #77 Jakub Ruml (5:9).
43:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #22 Jakub Nový bez asistence (5:8).
41:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #77 Jakub Ruml (5:7).
39:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #63 Matyáš Klinka Canales bez asistence (5:6).
39:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek, asistoval #23 Vojtěch Majer (4:6).
39:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek bez asistence (3:6).
34:41
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:10
30:00
28:13
Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
24:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek, asistoval #51 Michael Adam Riley (2:6).
16:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #77 Jakub Ruml (1:6).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:14
15:00
10:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Jakub Kabourek, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (1:5).
09:23
Vyloučen hráč #70 Tomáš Kočovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
08:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #86 Dominik Bláha (1:4).
08:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Jakub Kabourek, asistoval #22 Jakub Nový (1:3).
06:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #46 Martin Bugala, asistoval #86 Dominik Bláha (1:2).
05:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Tomáš Holomeček, asistoval #27 Ondřej Nedavaška (1:1).
02:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Vojtěch Majer bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Albert Roučka a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Antonín Janoušek, Jakub Kabourek, Jakub Nový, Dominik Bürger, Vojtěch Vosátka