1:0
0:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ Gorily Plzeň 3:2
8. Jakub Ruml, 13. Jakub Ruml, 26. Petr Vincenz - 9. Tomáš Bolda, 32. Karel Altman; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: František Stárek 12 - Filip Černý 13; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:1;
40:26
Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
36:07
Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:04
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #33 Tomáš Bolda (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:8
30:00
29:14
Vyloučen hráč #33 Petr Vincenz družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
25:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Petr Vincenz, asistoval #77 Jakub Ruml (3:1).
18:48
Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
18:48
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:4
15:00
14:28
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Vosátka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
12:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #33 Petr Vincenz (2:1).
08:20
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #33 Tomáš Bolda, asistoval #48 Karel Altman (1:1).
07:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (1:0).
06:06
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Petr Vincenz, Martin Bugala, Dominik Bláha, Jakub Ruml, Vojtěch Vosátka