3:4
2:2
1:0

PSN Tatran Střešovice - Finance Novák FBK Jičín 7:6p
14. Mariana Býčková, 27. Lucie Vernerová, 31. Barbora Lovíšková, 38. Lucie Vernerová, 42. Barbora Lovíšková, 55. Lucie Želízková, 64. Lucie Želízková - 24. Kristýna Bachmaierová, 31. Gabriela Žůrková, 34. Kristýna Bachmaierová, 37. Gabriela Žůrková, 58. Eva Preisslerová, 60. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Alena Vokatá 18; po třetinách: 1:0, 3:4, 2:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
63:27
63:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (7:6).
63:27
Domácí si mohou vydechnout. Želízková po souhře se Seemannovou trefuje odkrytou branku.
61:48
Nebezpečné střely teď na obou stranách, ani jeden tým na nic nečeká.
61:00
Tatranky se snaží kombinovat. Korbelářová tyč!
60:27
První střelu prodloužení zaznamenala Lovíšková, ale do bloku.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:5
60:00
59:58
Nebezpečná střela Tatranu na skóre nic nemění. Jdeme do prodloužení.
59:54
Timeout PSN Tatran Střešovice
59:54
6 vteřin, uvidíme co Tatran vymyslel.
59:43
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová z trestného střílení (6:6).
59:43
Šrumec před Drbalovou a přerušení. Uvidíme nájezd.
59:43
Bachmaierová srovnává stav a čeká nás ještě velké drama.
57:37
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (6:5).
57:37
Než Vokatá stihla opravdu opustit branku, zakončila její spoluhráčka Kuchařová a snížila skóre na 6:5.
57:23
Jičín se evidentně chystá na hru v šesti. Alena Vokatá se proběhla tam a zase zpět.
57:07
Želízková teď prověřila tak maximálně stehno jičínské hráčky.
56:04
Jičín se teď už delší dobu nemůže dostat k žádné větší šanci. Domácí mají po většinu času balón pod kontrolou.
54:33
Želízková se teď trefila naprosto přesně na bližší tyč a navyšuje vedení domácích.
54:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #11 Karolína Stůjová (6:4).
54:13
Další nepřesná střela Býčkové, snad to domací na konci nebude mrzet.
53:24
Jičín teď dlouho ve čtyřech. Žádná další hráčka na hřiště jít nechtěla.
52:25
Tatranky mají opravdu hodně šancí. Škoda, že většina končí mimo.
51:54
Do hry se zapojila Seemannová, která teď zahrozila poprvé před hostující brankářkou.
51:16
Korbelářová nabídla Bořilové neuvěřitelnou šanci, ta však netrefuje branku.
49:22
Konečně začínáme Tatranky poznávat, na hřišti je vidět jedna střela za druhou.
47:45
Simča Korbelářová měla další nebezpečnou střelu přímo ze středu hřiště. Trefuje Vokatou přímo do břicha.
47:14
Simona Korbelářová si prokličkovala půlku hřiště, střela končí na tyčce.
46:38
Panešová se velmi ostře vyměňuje názor s hráčkou Jičína, hra ale pokračuje dál.
45:02
Jičín se začíná ve třetí třetině probouzet. Drbalová naštěstí vše chytá.
43:23
Žůrková se dostala ke střele, jak jinak než velmi nebezpečné. Tu pak dorážela Bachmaierová, ale Tatranky dokázaly šance zlikvidovat.
42:45
Radka Korbelářová z výběhu střílí nad.
42:09
Zatím to vypadá na dramatickou třetí třetinu.
41:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #11 Karolína Stůjová (5:4).
41:28
Úvodní tlak nakonec potrestala Lovíšková.
41:03
Tatranky vstoupily do třetí třetiny aktivněji.
40:39
Korbelářová měla odkrytou branku, těsně vedle.
39:11
Kabelkové nevyšla střela z předbrankového prostoru. Mohla tak poslat Tatran do vedení, snad příště.
38:33
Souhra Bystrianské a Želízkové končí nad.
37:03
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #13 Sofie Gocová (4:4).
37:03
Tatran se nenechal zaskočit. Vernerová tam poslala bombu, která se nedala chytit.
36:49
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:4).
36:49
Žůrková posílá Jičín do vedení.
36:33
Zápas se velmi přiostřuje, ale to se s Jičínem stává běžně.
35:26
Bachmaierová měla další nebezpečnou střelu, Drbalová připravená.
33:27
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (3:3).
33:27
Jestli je Jičín v něčem opravdu silný, tak je to důraz na brankovišti. To teď potvrzuje Bachmaierová.
32:30
Nebezpečnou střelu Syslové likviduje Drbalová
32:19
Stůjová v samostatném úniku nedokázala překonat Vokatou.
30:33
30:33
Jičín nic nevzdává a po hezké kombinaci doráží Žůrková na hranici brankoviště.
30:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #29 Lucie Želízková (3:1).
30:05
Barča Lovíšková si spravuje chuť a navyšuje vedení domácích.
29:44
Tatranky oslabení přežily a rovnou se pouští do útoku.
27:18
Vyloučen hráč #27 Mariana Býčková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #33 Jessica Kabelková (2:1).
26:31
Kabelková na Vernerovou, která nekompromisně zakončuje.
24:38
I Tatranky se snaží zahrozit, Korbelářová ale minula bránu.
24:25
Další nebezpečná střela Jičína, která letěla nad.
23:45
23:45
Než jsem stihla dopsat poslední příspěvek, tak Jičín doslova rozebral domácí obranu a Bachamierová zakončujé do prázdné.
23:17
Hra se přelévá ze strany na stranu, brankářky ale zatím moc práce nemají.
22:00
Začátek utkání zatím nenabídl nic zajímavého.
19:51
Lovíšková neuvěřitelně přestřeluje bránu a chytá se za hlavu. To byla opravdu velká šance.
19:12
Poslední minuta velmi zajímavé třetiny, kde jsme viděli více nepřesnostní než povedených šancí.
18:10
Bořilová ve velké šanci, balónek ji ale v poslední chvíli sjel z čepele.
16:50
Opět Žůrková po křižné přihrávce téměř do prázdné, Drbalová likviduje.
16:10
Žůrková byla velmi blízko prvnímu gólu Jičína. Drbalová zázračně chytá.
14:45
Matějková v nebezpečné pozici trefuje pouze blok.
14:07
Tatranky po většinu času kontrolují míček, Jičín ale občas zahrozí z nebezpečného dlouhého balónu.
13:32
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #51 Radka Korbelářová (1:0).
13:32
Po nebezpečné kombinaci sester Korbelářových otvírá skóre Býčková.
10:53
Nebezpečně poskakující balónek v brankovišti Drbalové nakonec likviduje tatranská obrana.
09:50
Panešová vyzkoušela pozornost Vokaté.
08:23
Tatranky se snaží najít recept na zformovanou obranu Jičína, zatím však hostující golmanku Vokatou příliš nezaměstnaly.
06:35
Na hřišti je zpět elitní formace, která konečně ohrozila hostující branku. Neúspěšně a Jičín už je v plném počtu.
06:10
Tatran zkouší druhou lajnu, uvidíme jestli bude úspěšnější.
05:00
První přesilovka utkání pokračuje v podobném duchu jako samotný začátak. Žádné vážné ohrožení branky jsme zatím neviděli.
04:47
Vyloučen hráč #86 Michaela Kacelová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za opakované přestupky.
03:22
Během prvních minut utkání vidíme spíše nepřesnosti na obou stranách.
01:41
Do první šance se dostavá také Jičín. Drbalová je pozorná.
01:12
Nadějná standardka Střešovic končí v rohu.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Leona Müllerová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Adéla Bořilová, Simona Korbelářová, Radka Korbelářová, Mariana Býčková
00:00
Vítáme Vás u 17. kola Extraligy žen mezi PSN Tatran Střešovice a Finance Novák FBK Jičín. Zápas začne za malou chvilku.