0:0
4:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 4:2
50. Jan Kolář, 52. Marek Korych, 56. Marek Korych, 60. Jan Zoufalý - 42. Michal Janeček, 44. Milan Sucharda; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Zetek 33 - Jiří Veinfurter 30; po třetinách: 0:0, 0:0, 4:2;
Komentář domácích Bajer Martin (Asistent trenéra):
Hezký a férový zápas z obou stran, který se musel líbit. Od všech našich kluků to bylo poctivě odmakáno a neměli jsme ani výpadek ve výkonu a koncentraci. Po celou dobu nás trápila koncovka a nemohli jsme se prosadit. Posledních deset minut jsme výrazně zabrali a naštěstí nám to tam začalo padat. Za mě zasloužené vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalším průběhu sezóny.
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Dvě třetiny marných pokusů obou týmů o vstřelení branky. Dvacet osm diváků si nakonec počkalo do třetí třetiny, kdy jsme se začali prosazovat a šli do vedení. Nepodařilo se nám však posledních deset minut a tím jsme si prohráli zápas. Příležitost odčinit porážky z posledních dvou zápasů máme už příští týden proti Hradci. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
59:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (4:2).
59:31
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
55:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (3:2).
55:35
Seibert teď našel neuvěřitelnou přihrávku přes celé hřiště
53:35
Střet a výměna názorů Horčičky se Seibertem
51:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (2:2).
51:00
Pokud ORKA prohraje dnešní utkání, odvolám vedení, pár hloupých fanoušků mi tvrdí, že nemůžu, ale já to udělám!
49:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář, asistoval #9 Ondřej Špalek (1:2).
49:39
Kramel proběhl Kolářovu střelu a ta propadla až do branky
48:44
Zetek teď předvedl neuvěřitelný výhoz, kterému nemůžou uvěřit ani jeho spoluhráči. Jaroměř na balonku...
44:23
Na hráčích ORKY momentálně leží deka, dokáží se zvednout a udělat ještě něco s utkáním?
43:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #88 Jiří Hofman (0:2).
43:33
Tichý napřáhl ze své poloviny a jen těsně míjí branku
41:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (0:1).
35:07
GOOOOOOL, zakřičela si plná hala, protože je už nebavilo čekat na 1. gól. Stav utkání stále 0:0
34:33
Ukázkový návrat Sedláka
33:56
ORKA v pěti
31:55
Vyloučen hráč #89 Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
30:01
Zetek dnes opravdu chytá jak, kdyby si dal před utkáním 2 Marťánky! Další skvělý zákrok.
29:18
Zetkův pupík opět v akci a útočí na dnešní MVP
28:18
Utkání se začíná vyostřovat jak na hřišti, tak na střídačkách. Máme tady naše klasické derby s Jaroměří jak ho známe:
27:30
Začínám se obávat že při stavění hřiště zapomněla pořadatelská služba branky v kumbále
26:10
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #24 Vojtěch Výborný.
26:09
Zetek svým skluzem sestřelil útočícího hráče a bude následova trestné střílení
25:50
Hostujicí braknář ve 2. třetině zatím bez vážného ohrožení.
22:16
Seibert teď v rohu poslal nebezpečně k zemi jednoho z hostujicích hráčů, ten zůstává ležet na zemi
20:00
Tento zápas vzbudil zájem u mnoha žen, jelikož takováhle 20ti minutová předehra se jen tak nevidí.
19:56
Špalkova střela nad!
18:54
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.