2:2
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:5
1. Matyáš Kronovetr, 16. Matěj Jambor, 34. Marek Navrátil, 40. Jakub Čech, 43. Martin Škorpa, 44. Antonín Votava, 60. Matyáš Kronovetr - 8. Jakub Onderka, 23. Patrik Altman, 28. Marek Zabral, 48. Marek Zabral, 54. Martin Tomek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 12 - Patrik Antoniazi 33; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:2;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Máme radost ze zisku plného počtu bodů, držíme se na dostřel lepšímu umístění. Dnešní zápas byl prostě odbojovaný. Může nás mrzet, že zase za stavu, kdy vedeme nedáme svoje 1000% šance a pak se bojíme o výsledek. Pochvala za bojovnost a týmový výkon. Děkujeme soupeři a všem za dnešní utkání.
Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Trenér):
Na úvod bych chtěl pogratulovat Chodovu k výhře, zasloužené. Děkujeme taky za fair play gesto, kdy Chodov odvolal nesmyslné vyloučení. Dnes byl absolutním způsobem ovlivněn zápas nesmyslným dvojnásobným vyloučením, kdy jeden dvouminutový trest byl jasný a druhý zcela vymyšlený jedním z rozhodčích (p. Jelínek) a navíc bez singalizace, který neunesl sílu celého zápasu a jeho zaslepené ego mu bránilo pískat rovinu. S něčím takovým jsem se v životě nepotkal. Toto do sportu nepatří . Hráčům děkuji za jejich výkon po celý víkend a zároveň se jim velice omlouvám za dnešek.
60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr bez asistence (7:5).
54:55
Kronovetr po několikáté míjí.
53:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek bez asistence (6:5).
53:34
Tomek si vykroužil oblouk z levé strany a forhendem vyslal podzrav do Fridrichovy sítě.
49:43
Hodilk se Zabralem už měli odkrytou bránu, Čech s Firdrichem zasáhli na poslední chvíli.
48:53
Antoniazi neví, kde má míč, posouvá nohou bránu, nakonec jej loví v malém brankovišti.
47:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #34 Matěj Vrátný (6:4).
47:27
Vrátného rozehrávka z rohu na Zabrala byla rychlá a přesná.
46:24
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
43:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #10 Matěj Jambor (6:3).
43:07
Chodov využívá dvojitou přesilovku beze zbytku a buduje si náskok, který se ostravské lavičce nelíbí.
42:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #83 Antonín Votava (5:3).
41:34
Vyloučen hráč #18 Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
41:34
Vyloučen hráč #8 Matěj Melčák družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky.
40:48
Chodov bez brankáře nevyužívá hodně dlouhé odložené vyloučení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:4
40:00
39:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Jakub Čech, asistoval #7 Vojtěch Procházka (4:3).
39:38
Procházka namazal Čechovi na dalekonosný projektil
33:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #26 Jakub Čech (3:3).
33:59
Nepovedenou ostravskou rozehrávku Chodov parádně rozebral. Čech se rozběhl po mantinelu a Navrátil před bránou už jen doklepl.
32:04
Borek krásně posunul na Kronovetra, ten ve vysokém tempu míjí.
31:17
Kovařík zkouší z otočky
29:55
Teď zase zabral Chodov, střely O. Štefka, Kronovetra i Borka ale Antoniazi likviduje.

27:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral bez asistence (2:3).
27:11
Zabral prokličkoval mezi čtyřmi hráči a vymetl levý roh Fridrichovi brány.
24:58
Srážka dvou Chodováků nevypadala dobře. Oba se už sbírají ze země
22:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #56 Patrik Altman, asistoval #92 Martin Tomek (2:2).
22:32
Procházkovi smolně utekl balonek a Ostrava toho nekompromisně využila.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 16:7
20:00
19:46
Vyloučen hráč #26 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #53 Matyáš Borek (2:1).
15:38
Jednoduše rozehraná standardka ve stredovém pásmu a Chodov si opět bere vedení.
07:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Onderka, asistoval #18 Richard Pum (1:1).
07:56
Chodov v oslabení inkasuje, vzhledem k odloženému vyloučení Škorpy zůstává Zlesák na lavičce a ostravská přesilovka bude pokračovat.
07:39
Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:31
Potřetí v tomto zápase zazněl úder míčku o Fridrichovu helmu. Chytá hlavou.
00:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #83 Antonín Votava (1:0).
00:54
Tak to bylo rychlé. Zopakuje Kronovetr včerejší hattrick?
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Jakub Onderka, Jonáš Borovský, Vojtěch Murín, Tomáš Hodulík
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Marek Matoušek, Filip Kovářík, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Matyáš Borek