4:0
- : -
FD Teplice

Florbal Ústí - FD Teplice 8:1
3. Jan Dobosz, 19. Marek Chroustovský, 20. Jan Vondruška, 25. Aleš Vlach, 48. Vilém Vrzala, 50. Lukáš Plechatý, 50. Tadeáš Weber, 60. Aleš Vlach - 20. Samuel Olexa; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3 + Marek Kadlec 4:2; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 19 - Vít Jablonský 36; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Merta David (Trenér):
Dnes podobné utkání jako včera, kdy první třetina byla dobrá, ve druhé jsme se přizpůsobili soupeři a přestali hrát naší hru a ve třetí třetině došlo ke zlepšení a hlavně se nám konečně povedlo vstřelit v zápase více branek. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí):
Dnes jsme se nevyrovnali soupeři fyzicky, prohrávali jsme, až na výjimky, osobní souboje a totálně nás zradila koncovka. S jedním vstřeleným gólem se prostě nevyhrává.Jedeme dál se sbíráním zkušeností v 1. lize Gratuluji soupeři a díky divákům
60:00
Střely ve 3. části: 16:13
60:00
59:39
Domácí hráli ve čtyřech proti šesti a i tak zvládli zaskórovat
59:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #21 Matěj Dobosz (8:1).
58:29
Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
49:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #33 Jan Vondruška (7:1).
49:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (6:1).
47:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #73 Ondřej Hubka (5:1).
34:06
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2+2 minuty za hrubost.
28:01
Výborně přesná dlouhá nahrávka od Bratschaedla na Veselýho, ale do zakončení se už nedostal
25:23
Dobosz předvedl výborný výhoz na Vlacha, aspoň jde vidět, že domácí jsou výborný i v oslabení
24:54
Teplice začali dusit Ústí
24:52
24:23
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:46
Macák předvedl hodně nepřesnou střelu
21:50
Jablonský neuvěřitelně drží svůj tým, nebá jeho, tak skóre domácích je o dost vyšší
19:38
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (3:1).
19:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #63 Jan Dobosz (3:0).
19:15
Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
18:42
Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:42
Sólová akce Chroustovského byla odměněna gólem
18:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský bez asistence (2:0).
13:38
Ústí přehrává hostující, ale Teplice mají výbornou obranu, tudíž se Ústí nedokáže dostat do zakončení
10:48
Trefené břevno od Vrzaly
09:25
Technicky zdatný Vlach si z teplických hráču dělá kuželky
08:32
Opět skvělá sólová akce od Rejchy, ale jeho tvrdá střela byla vyblokována Kimmerem
07:40
Výborně vymyšlená akce od Bratschaedla
05:13
Výborný Kocaj se dostal sólovou akcí do zakončení, ale Dobosz v bráně byl  připraven
04:41
Ústí je aktivní přesilovce, nedávají Teplicím nic zadarmo
04:15
Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
03:25
Na hostujcím týmu jde vidět, že chtějí každý míček a hrají na 100%
02:52
Ústí se dostalo po druhé k míčku a hned spadl gól
02:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #48 Marek Chroustovský (1:0).
01:20
Matějka vytvořil první střelu domácích
00:32
Zahajovací buly vyhrálo Ústí, ale po špatné nahrávce Dobosze se Teplice zmocňují míčku a okamžitě zakončují
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Vít Jablonský; hráči v poli: Daniel Kocaj, Vojtěch Bratschaedl, Lukáš Mucha, Lukáš Miněk, Samuel Olexa
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Aleš Vlach, Jan Dobosz, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Marek Chroustovský