1:4
2:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 5:15
14. Miroslav Řehák, 17. Filip Ouředníček, 35. František Urbánek, 60. Marek Hauptmann, 60. Marek Hauptmann - 5. Adam Klusoň, 8. Jakub Vařecha, 12. Matyáš Gryc, 14. Adam Klusoň, 16. Jakub Vařecha, 16. Antonín Valíček, 18. Michal Malec, 22. Matyáš Gryc, 26. Michal Horák, 29. Adam Klusoň, 31. Michal Horák, 41. Michal Malec, 45. Matyáš Gryc, 58. Adam Šikula, 59. Jakub Vařecha; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 7:6; využití: 2:4; diváků: 12; zásahy brankářů: Jiří Trojan 4, Jan Auředník 17 - Matěj Buršík 28; po třetinách: 2:7, 1:4, 2:4;
Komentář domácích:
Soupeř byl dnes ve všech aspketech hry lepší. Jestli chceme postoupit do playoff, musíme zařadit na vyšší stupeň kvality hry. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Procházka Miloš (Asistent trenéra):
Od obou týmu unavený výkon. Nám se povedl vstup do zápasu, což nám dalo výhodu, díky které jsme zápas zvládli takovým rozdílem. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #37 Miroslav Řehák (5:15).
59:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #18 Richard Kellenberger (4:15).
58:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #89 Michal Horák (3:15).
57:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #77 Matěj Buršík (3:14).
55:44
Vyloučen hráč #16 Jáchym Eliáš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
54:33
Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
50:36
Vyloučen hráč #89 Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za držení.
50:36
Vyloučen hráč #56 Matyáš Cvejn družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
47:07
Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
44:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (3:13).
44:15
Vyloučen hráč #56 Matyáš Cvejn družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
40:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #77 Matěj Buršík (3:12).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:8
40:00
35:34
Vyloučen hráč #9 Adam Šikula družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky.
34:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #96 Marek Hauptmann (3:11).
34:35
Vyloučen hráč #71 Matyáš Gryc družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #63 Martin Kříž (2:11).
28:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (2:10).
28:07
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
28:07
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
25:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #56 Tadeáš Rataj (2:9).
21:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #1 Vítek Pospíchal (2:8).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Auředník družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:15
20:00
17:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #48 Adam Klusoň (2:7).
16:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #89 Jonáš Obermann (2:6).
15:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #98 Antonín Valíček, asistoval #89 Michal Horák (1:6).
15:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (1:5).
13:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:4).
13:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák bez asistence (1:3).
12:42
Vyloučen hráč #5 Adam Petřivalský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
11:47
11:22
07:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #48 Adam Klusoň (0:2).
06:46
Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky.
04:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jiří Trojan; hráči v poli: Marek Hauptmann, Jakub Pekárek, František Urbánek, Miroslav Řehák, Richard Kellenberger