1:3
1:3
- : -

Florbal T. K. S. - TJ Turnov - SOKOLI Pardubice 5:8
7. Bohdan Pachomov, 13. Filip Hájek, 15. Michal Stěhula, 20. Leoš Křapka, 39. Bohdan Pachomov - 3. Matěj Švadlenka, 14. Ondřej Kubeš, 25. Jan Buben, 26. Matěj Švadlenka, 29. Ondřej Kubeš, 32. Matěj Švadlenka, 36. Ondřej Kubeš, 42. Michal Černohorský; rozhodčí: Marek Stojanović - Martin Preclík; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jakub Zamastil 18 - Kryštof Hrbek 9; po třetinách: 3:2, 1:3, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:7
45:00
41:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Michal Černohorský, asistoval #33 Filip Červ (5:8).
38:05
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #30 Bohdan Pachomov, asistoval #15 Max Vondál (5:7).
35:23
Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov
35:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #70 Ondřej Prášek (4:7).
31:44
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Janů družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
31:09
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #6 Ondřej Kubeš (4:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:13
30:00
29:15
Vyloučen hráč #40 Vojta Čapek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:22
25:06
24:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #31 Jan Buben, asistoval #59 Matouš Dařbuján (4:3).
20:14
Vyloučen hráč #40 Vojta Čapek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
20:14
Vyloučen hráč #24 Ondřej Vírava družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
19:55
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #10 Leoš Křapka, asistoval #15 Max Vondál (4:2).
17:52
Vyloučen hráč #6 Ondřej Kubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:6
15:00
14:45
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #28 Michal Stěhula, asistoval #30 Bohdan Pachomov (3:2).
13:31
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš bez asistence (2:2).
12:26
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #19 Filip Hájek bez asistence (2:1).
10:37
Tvrdí zákrok hostu.
10:36
Vyloučen hráč #6 Ondřej Kubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
06:50
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #30 Bohdan Pachomov bez asistence (1:1).
06:50
To byl ale věšák Bohdana
05:00
Pardubice zatím lepším týmem
02:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #19 Matěj Švadlenka, asistoval #44 Jakub Mikula (0:1).
00:09
A máme zahájeno úvodní bule pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Stojanović a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice:
00:00
Line-up domácích Florbal T. K. S. - TJ Turnov : brankář: Jakub Zamastil; hráči v poli: Alexandr Peyter, Filip Hájek, Viktor Kořínek, Michal Daněček, Ondřej Vírava