1:3
- : -
Orka

Orka - OLYMP FLORBAL 2:6
25. Jan Jaroš, 43. Adam Ondriáš - 18. Marek Šimáň, 29. Matouš Přílepek, 30. Ondřej Vinař, 34. Matouš Přílepek, 42. Matyáš Stupka, 44. Matouš Přílepek; rozhodčí: Jan Sysel - Martin Preclík; vyloučení: 1:2 + Martin Peťovský 4; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Tomáš Charvát 22 - Dominik Šimáň 27; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
44:41
Vyloučen hráč #59 Lukáš Holada družstva Orka na 2 minuty za nesportovní chování.
44:41
Vyloučen hráč #15 Jan Vavák družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
43:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #90 Filip Malena (2:6).
42:59
Branku družstva Orka vstřelil #29 Adam Ondriáš bez asistence (2:5).
41:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Matyáš Stupka, asistoval #29 Ladislav Kobes (1:5).
30:00
I když má Orka po dvou odehraných třetinách více střel, brání se velkému tlaku Olympu, čemuž odpovídá i skóre utkání.
29:38
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #38 Ondřej Vinař, asistoval #29 Ladislav Kobes (1:3).
29:38
Olymp dává po individuální akci gól a vzdaluje se Orce o dva góly.
28:19
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek bez asistence (1:2).
24:04
Branku družstva Orka vstřelil #57 Jan Jaroš, asistoval #58 Matěj Podávka (1:1).
24:04
Orka srovnává. Pumelicí z poloviny hřiště a pomocí skvělé clony prostřelili gólmana Olympu a stav je tudíž 1:1.
21:20
Po prvním gólu Olympu se hra nemění a Orka se musí stále bránit velkému tlaku.
17:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #30 Marek Šimáň, asistoval #26 Martin Peťovský (0:1).
17:22
Je to tamm! První gól utkání vstřelil Olymp a dostavá se do jednobrankového vedení
16:10
Diváci chtějí vidět první gól zápasu, kterého se za první třetinu nedočkali.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:6
15:00
15:00
Intenzivní ale přesto i pro početnou návštěvu haly nezáživné utkání po 1. třetině.
12:05
Olymp v oslabení trefuje jen tyč.
11:22
Vyloučen hráč #18 Jakub Vavák družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání.
11:10
Nepřesnost hráčů Orky a skvělá obrana Olympu zavinila bezgólovou, ale přesto intenzivní hru 5 na 4.
07:04
Vyloučen hráč #26 Martin Peťovský družstva OLYMP FLORBAL na 2+2 minuty za hrubost.
06:30
Hra se přelívá ze strany na stranu a pro oba týmy se tvoří velké šance na vstřelení prvního gólu v zápase.