0:2
1:4
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha 4:8
3. Ivana Miklíková, 4. Daniela Švejdová, 13. Barbora Doležálková, 54. Nela Havlíková - 4. Kristýna Gocová, 8. Jana Pavlicová, 34. Šárka Hromková, 37. Veronika Raková, 48. Anna Staňková, 54. Jana Pavlicová, 57. Agáta Saffertová, 57. Tereza Bočková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Eva Klementová 26 - Tea Mažáryová 25; po třetinách: 3:2, 0:2, 1:4;
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
59:59
58:43
Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
56:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková bez asistence (4:8).
56:18
Hosté hned dvakrát za sebou využívají samostatného úniku a utíkají na rozdíl čtyř branek.
56:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #25 Monika Zikmundová (4:7).
54:21
Vyloučen hráč #2 Kristýna Gocová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
54:21
Po dvou brankách na obou stranách budou mít domácí přesilovou hru.
53:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #28 Adéla Vlčková (4:6).
53:29
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #19 Nela Havlíková, asistoval #14 Tereza Zapotocká (4:5).
53:20
Doležálková se nedostala do zakončení.
51:52
Bočková střílí od mantinelu. Branku však netrefuje.
47:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Anna Staňková, asistoval #28 Adéla Vlčková (3:5).
47:48
Staňková se dostala za obranu domácích a s klidem dostává míček za záda Klementové.
46:58
Doležálková se pokusila dorazit míček ve velkém brankovišti do branky, čepelí však trefuje brankářku.
45:48
Mažaryová chytá nebezpečnou střelu od mantinelu.
45:04
Vlčková sama před brankou domácí, ale netrefuje balónek z první.
43:43
Saffertová úplně sama ve výběhu, Klementová tento pokus výráží maskou.
42:50
Hra se drží na straně Panthers.
42:05
Zittová neúspěšná v situaci 1na1.
41:28
Raková opět zkouší střelu z půlky, tentokrát však do bloku hráček před bránou.
40:00
40:00
Hosté za druhou třetinu dokázali obrátit skóre na svoji stranu. Uvidíme zda domácí s tím něco udělají.
40:00
Střely ve 2. části: 0:8
40:00
39:18
Stejně jako na domácí straně, Křemenáková řešila situaci 3na1 zakončením ze středu.
38:38
Klementová si připisuje krásné dva zákroky.
37:39
Domácí kombinují na vlastní polovině.
36:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #33 Veronika Raková, asistoval #68 Šárka Hromková (3:4).
36:12
Raková natáhla od půlky a trefuje krásnou střelou branku a hosté jdou do vedení.
35:24
Hosté se zatím dostali k jednomu zakončení. Přesilová hra je skoro u konce.
33:59
Vyloučen hráč #13 Klára Mečířová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
33:59
Po srovnání skóre si hosté zahrají přesilovou hru.
33:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #53 Agáta Saffertová (3:3).
33:22
Havlíková v situaci 3na1 zvolila zakončení. Mažaryová vykopla míček nohou.
31:34
Hosté úspěšně ubránili oslabení.
30:54
Bočková skoro v oslabení trefuje boční síť.
29:34
Vyloučen hráč #88 Jana Pavlicová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
29:28
Pavlicová střílí do bloku.
27:50
Hukalová dvakrát zkoušela výběh ze středu, skóre se nemění.
26:32
Za Klementovou zazněla tyč, míček ale nekončí za brankovou čárou.
25:46
Nebezpečná ztráta domácích před vlastní bránou. Málem bylo vyrovnáno.
24:04
Havlíková si mohla dovolit jít do výběhu a zakončit, Mažaryová vyráží helmou.
22:55
Hráčky Panthers zvyšují tlak a napadají vysoko.
21:02
Obě družstva se již dokazali dostat do nebezpečné šance během první minuty. Brankářky ale nic nepustily za své záda.
20:00
20:00
Vážení diváci, omlouvám za malou absenci komentářů v první třetině, způsobené technickými problémy na hale. Nyní už zpět k zápasu.
20:00
Střely v 1. části: 22:10
20:00
12:50
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (3:2).
10:39
Vyloučen hráč #63 Barbora Doležálková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jana Pavlicová, asistoval #7 Anna Staňková (2:2).
05:07
Vyloučen hráč #68 Šárka Hromková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
03:49
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová bez asistence (2:1).
03:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #53 Agáta Saffertová (1:1).
02:44
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #21 Ivana Miklíková, asistoval #96 Veronika Zittová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Anna Staňková, Lucie Šindelářová, Petra Budská, Adéla Vlčková, Jana Pavlicová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: hráči v poli: Kristýna Vranová, Barbora Doležálková, Markéta Kosová, Veronika Zittová, Nela Havlíková
00:00
Vážení diváci, vítám vás u dnešního zápasu MITEL Florbalová Akademie MB proti Panthers Praha.