0:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Florbalová akademie MB 5:1
3. Karolína Klubalová, 4. Karolína Klubalová, 20. Karolína Klubalová, 24. Markéta Šorfová, 26. Karolína Klubalová - 4. Bára Klikarová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 6:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Julie Marková 7, Anna Wienerová 9 - Klára Šimonová 8, Adéla Trnková 3; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:0;
Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér):
Po rozdrobené druhé třetině, zápas ztratil na tempu i kvalitě. Škoda zbytečných vyloučení, ale jsem rád, že jsme to v hlavách ustáli, zápas zvladli a tři body jsou naše. Děkujeme souprřkám za utkání.
Komentář hostů Hlušička Martin (Trenér):
Dnes jsme se utkali s velmi houževnatým soupeřem a zápas nás prověřil především po emoční stránce. V každém případě se musíme naučit zvládat i taková utkání. Přesto že odcházíme bez zisku bodů, musím holky pochválit za přístup k obou víkendovým zápasům. Soupeřkám díky za utkání.
45:49
Vyloučen hráč #40 Aneta Hlušičková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
34:28
Vyloučen hráč #13 Anna Wienerová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
33:39
Vyloučen hráč #4 Valentina Kopecká družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
33:39
Vyloučen hráč #7 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
25:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (5:1).
23:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karolína Klubalová (4:1).
22:01
domácí zase ve 4
21:54
Vyloučen hráč #75 Kateřina Jirsová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
09:12
Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
09:12
domácí po neshodě s rozhodčím pokračují ve 3
08:40
domácí se drží ve hře ve 4
07:40
Vyloučen hráč #95 Veronika Šmídková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
03:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #30 Nicol Červenková (2:1).
03:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #62 Bára Klikarová bez asistence (1:1).
03:00
Hosté dlouho nenechali domácí ve vedení
02:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Tereza Holcová (1:0).
01:00
domácí založili první útok ten si však pokryla domácí golmanka
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Bára Klikarová, Barbora Pelcová, Kateřina Skřivánková, Aneta Hlušičková, Karolína Hnátková
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Julie Marková; hráči v poli: Tereza Holcová, Nicol Červenková, Karolína Klubalová, Veronika Šmídková, Markéta Šorfová