1:2
3:2
- : -

Florbal Ústí B - FBC Liberec B 6:8
12. Čeněk Pokorný, 15. Samuel Sturm, 30. Maximilian Michael Schulze, 40. Štěpán Krupica, 41. David Jirsák, 45. Aleš Vondra - 4. Bedřich Rathouský, 7. Ondřej Vyšohlíd, 9. Josef Bittner, 11. Jan Havránek, 16. Jan Kubišta, 25. Matěj Pohanka, 31. Bedřich Rathouský, 45. Ondřej Vyšohlíd; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Martina Zajícová 12 - Filip Kraus 24; po třetinách: 2:4, 1:2, 3:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:10
45:00
44:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #99 Dominik Klimeš (6:8).
44:42
Timeout Florbal Ústí B
44:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #11 Aleš Vondra, asistoval #19 Čeněk Pokorný (6:7).
40:44
Timeout FBC Liberec B
40:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #8 David Jirsák, asistoval #30 Kryštof Vojtěch Karas (5:7).
39:22
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #35 Jan Černovský (4:7).
30:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #15 Bedřich Rathouský, asistoval #32 Josef Bittner (3:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:4
30:00
29:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Maximilian Michael Schulze, asistoval #59 Samuel Sturm (3:6).
24:51
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #81 Matěj Pohanka, asistoval #87 Ondřej Vyšohlíd (2:6).
15:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Kubišta, asistoval #48 Jan Havránek (2:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:6
15:00
14:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #59 Samuel Sturm, asistoval #28 Štěpán Krupica (2:4).
12:48
Vyloučen hráč #81 Matěj Pohanka družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
11:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Čeněk Pokorný, asistoval #84 Ondřej Svoboda (1:4).
10:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #48 Jan Havránek, asistoval #40 Jan Dlouhý (0:4).
08:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #40 Jan Dlouhý (0:3).
06:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #87 Ondřej Vyšohlíd bez asistence (0:2).
03:55
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #15 Bedřich Rathouský, asistoval #40 Jan Dlouhý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Filip Kraus; hráči v poli: Jan Dlouhý, Ondřej Vyšohlíd, Jan Kubišta, Josef Bittner, Bedřich Rathouský