1:0
5:2
- : -

Orka Čelákovice B - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 8:2
4. Ivan Tomášek, 5. Jan Mitka, 15. Ivan František Kuchař, 26. Jan Mitka, 27. Ivan František Kuchař, 27. Jan Mitka, 28. Dominik Dítě, 29. Adam Kavalier - 28. Antonín Loučka, 31. Tomáš Pauček; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Vitoušek ? - Matěj Ptáček -8; po třetinách: 2:0, 1:0, 5:2;
36:00
Střely ve 3. části: 10:5
36:00
32:35
Vyloučen hráč #21 Kryštof Kopecký družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:00
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #9 Šimon Baumruk (8:2).
29:44
Vyloučen hráč #66 Adam Kavalier družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za hrubost.
28:09
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #21 Kryštof Kopecký (8:1).
27:45
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #44 Dominik Dítě, asistoval #50 Jan Mitka (7:1).
27:03
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #32 Antonín Loučka, asistoval #31 Tomáš Pauček (6:1).
26:27
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #50 Jan Mitka, asistoval #43 Tomáš Sadil (6:0).
26:02
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař z trestného střílení (5:0).
25:41
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #50 Jan Mitka bez asistence (4:0).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:2
24:00
14:51
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #36 Ivan František Kuchař bez asistence (3:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:3
12:00
10:37
Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za sekání.
04:26
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #50 Jan Mitka, asistoval #23 Vojtěch Rubeš (2:0).
03:47
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #25 Ivan Tomášek, asistoval #36 Ivan František Kuchař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Matěj Ptáček; hráči v poli: Šimon Baumruk, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Jan Přívratský, Petr Vobecký