0:4
0:1
- : -

FAT PIPE Traverza - Předvýběr.CZ Florbal MB White 1:7
3. Matěj Votruba - 1. Denis Josef Horák, 9. Ondřej Petrák, 14. Pavel Šlejhar, 14. Dan Silbernagl, 16. Matouš Vítek, 23. Štěpán Šenekl, 34. Denis Josef Horák; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Chvalina ? - Ondřej Zíta -1; po třetinách: 1:2, 0:4, 0:1;
33:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #26 Filip Sommer (1:7).
27:53
Vyloučen hráč #53 Karel Žalud družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #22 Štěpán Šenekl, asistoval #14 Matouš Vítek (1:6).
20:11
Vyloučen hráč #53 Michal Bartoníček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White na 2 minuty za sekání.
17:43
Vyloučen hráč #32 Matěj Votruba družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
15:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #14 Matouš Vítek, asistoval #47 Dan Silbernagl (1:5).
13:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #47 Dan Silbernagl, asistoval #27 Filip Repš (1:4).
13:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #34 Pavel Šlejhar, asistoval #18 Ondřej Petrák (1:3).
12:00
12:00
08:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #57 Matěj Boček (1:2).
02:08
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #32 Matěj Votruba, asistoval #31 Eduard Skrbek (1:1).
00:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB White vstřelil #13 Denis Josef Horák, asistoval #97 Simon Menke (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Petr Jahoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB White: brankář: Ondřej Zíta; hráči v poli: Matyáš Vítů, Štěpán Žďánský, Filip Sommer, Denis Josef Horák, Simon Menke