1:0
1:1
- : -

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - FBC Žraloci Příbram 3:4pn
2. Vojtěch Makovec, 17. Vojtěch Makovec, 35. Jan Fiala - 1. Adam Špička, 6. Bedřich Švec, 25. Bedřich Švec, N Jakub Brejcha; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oliver Peťko ? - Tomáš Šilhan ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #77 Tobiáš Kopecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #2 Áron Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #21 Jakub Řápek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #77 Bedřich Švec , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #76 Martin Plachý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #31 Jakub Brejcha a vstřelil rozhodující gól (3:4).
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:02
Timeout FBC Žraloci Příbram
34:40
Vlastní branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #36 Jan Fiala (3:3).
24:13
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #77 Bedřich Švec, asistoval #2 Áron Soukup (2:3).
24:00
24:00
16:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #8 Vojtěch Makovec, asistoval #76 Martin Plachý (2:2).
12:00
12:00
08:54
Vyloučen hráč #88 Václav Štěpánek družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání.
05:55
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #77 Bedřich Švec, asistoval #12 Lucie Lukášková (1:2).
01:50
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #8 Vojtěch Makovec bez asistence (1:1).
00:24
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Adam Špička, asistoval #77 Bedřich Švec (0:1).