2:5
0:7
- : -

Fbk Buldoci Radotín B - Florbal Kladno 2:18
15. Patrik Toulec, 20. Vojtěch Juran - 2. Milan Všetečka, 3. Tomáš Sochor, 6. Tomáš Sochor, 9. Tomáš Sochor, 10. Vojtěch Vosyka, 10. Filip Molhanec, 18. Jakub Prošek, 19. Tobiáš Chromý, 20. Tomáš Ureš, 21. Filip Sochor, 23. Jakub Prošek, 27. Tomáš Ureš, 27. Jakub Prošek, 29. Tomáš Ureš, 34. Adam Brynda, 35. Tomáš Ureš, 35. Jakub Prošek, 36. Milan Všetečka; rozhodčí: Filip Bollardt - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: David Poláček ? - David Kuliha -2; po třetinách: 0:6, 2:5, 0:7;
36:00
35:26
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #12 Filip Sochor (2:18).
34:26
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #12 Filip Sochor (2:17).
34:06
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #16 Filip Molhanec (2:16).
33:28
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #22 Adam Brynda, asistoval #26 Jakub Prošek (2:15).
30:14
Vyloučen hráč #22 Marek Střída družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:59
26:56
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #20 Milan Všetečka (2:13).
26:17
25:34
Trestné střílení družstva Florbal Kladno neproměnil #74 Vojtěch Vosyka.
24:00
24:00
22:40
20:38
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #20 Milan Všetečka (2:10).
19:22
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #24 Vojtěch Juran, asistoval #91 Patrik Toulec (2:9).
19:12
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš bez asistence (1:9).
18:24
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #16 Filip Molhanec (1:8).
17:52
14:03
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil #91 Patrik Toulec bez asistence (1:6).
13:35
Vyloučen hráč #19 Josef Horčička družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:30
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #17 Tomáš Sochor (0:6).
09:17
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #74 Vojtěch Vosyka, asistoval #20 Milan Všetečka (0:5).
08:04
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #16 Filip Molhanec (0:4).
06:36
Vyloučen hráč #91 Patrik Toulec družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za blokování florbalky.
05:25
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #69 Tobiáš Chromý (0:3).
02:52
01:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Alexander McIntosh.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Adam Brynda, Vojtěch Vosyka, Filip Sochor, Milan Všetečka, Jakub Prošek