1:6
0:3
- : -

Panthers Praha B - ACEMA Sparta Praha BLUE 2:11
1. Martin Sedláček, 22. Vít Peprný - 3. Vojtěch Horký, 12. Jakub Slávek, 13. Jakub Slávek, 15. David Patka, 17. Jakub Slávek, 17. Dominik Ciryn, 23. Jakub Slávek, 24. Matyáš Marek, 31. Dominik Ciryn, 35. Vojtěch Horký, 35. David Patka; rozhodčí: Stanislav Čechal - Jiří Čížek; vyloučení: 0 + Vít Peprný 4 + TT:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: David Palaš ? - Filip Boboš -2; po třetinách: 1:2, 1:6, 0:3;
36:00
34:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #21 David Patka, asistoval #92 Šimon Bláha (2:11).
34:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #19 Vojtěch Horký, asistoval #7 Jakub Slávek (2:10).
30:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #67 Dominik Ciryn, asistoval #7 Jakub Slávek (2:9).
24:00
24:00
23:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #86 Matyáš Marek, asistoval #21 David Patka (2:8).
22:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #82 David Štecher (2:7).
21:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #72 Vít Peprný bez asistence (2:6).
21:00
Vyloučen hráč #72 Vít Peprný družstva Panthers Praha B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
21:00
Vyloučen hráč #72 Vít Peprný družstva Panthers Praha B do konce utkání - technický trest.
19:12
Vyloučen hráč #22 Adam Patka družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za hra na zemi.
16:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #67 Dominik Ciryn bez asistence (1:6).
16:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #19 Vojtěch Horký (1:5).
14:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #21 David Patka, asistoval #86 Matyáš Marek (1:4).
12:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #7 Jakub Slávek, asistoval #72 Matěj Říha (1:3).
12:00
12:00
11:51
02:08
00:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #22 Petr Zikán (1:0).