1:3
1:0
- : -

Kanonýři Kladno černí - FBC Rakovník 4:5
7. Matěj Kozubek, 9. Miroslav Brunát, 22. Lukáš Husák, 27. Jonáš Malý - 4. Adam Kyncl, 11. Adam Kyncl, 14. Štěpán Fukárek, 19. Matyáš Brodníček, 23. Martin Pokorný; rozhodčí: Matouš Eret - Matouš Bešta; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tobiáš Nováček ? - Adam Masák -4; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:0;
36:00
34:43
Timeout Kanonýři Kladno černí
34:43
Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za vysoká florbalka.
33:56
Vyloučen hráč #14 Martin Pokorný družstva FBC Rakovník na 2 minuty za bránění ve hře.
32:37
Timeout FBC Rakovník
26:24
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #83 Jonáš Malý, asistoval #71 Šimon Škrábal (4:5).
24:00
24:00
22:01
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný, asistoval #32 Matyáš Brodníček (3:5).
21:28
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #70 Lukáš Husák, asistoval #16 Jan Kabourek (3:4).
18:41
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #32 Matyáš Brodníček, asistoval #24 Štěpán Fukárek (2:4).
14:18
Vyloučen hráč #32 Matyáš Brodníček družstva FBC Rakovník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:23
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #24 Štěpán Fukárek, asistoval #97 Adam Kyncl (2:3).
12:00
12:00
10:51
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #97 Adam Kyncl, asistoval #24 Štěpán Fukárek (2:2).
08:26
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #21 Miroslav Brunát, asistoval #53 Martin Šumný (2:1).
06:27
Branku družstva Kanonýři Kladno černí vstřelil #17 Matěj Kozubek bez asistence (1:1).
03:15
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #97 Adam Kyncl, asistoval #36 Ondřej Tuma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Eret a Matouš Bešta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rakovník: brankář: Adam Masák; hráči v poli: Jakub Císař, Martin Pokorný, Matyáš Brodníček, Vojtěch Svoboda, Tobiáš Havel