7:0
- : -
FBC Majklar

Florbal Kladno - FBC Majklar 15:0
5. Štěpán Merta, 7. Jakub Prošek, 8. Tomáš Sochor, 12. Tomáš Ureš, 14. Filip Molhanec, 16. Tomáš Sochor, 18. Tomáš Sochor, 19. Štěpán Merta, 25. Tomáš Ureš, 26. Filip Molhanec, 27. Milan Všetečka, 31. Filip Molhanec, 32. Tomáš Sochor, 34. Jakub Prošek, 35. Filip Sochor; rozhodčí: David Hertz - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Radim Neuman 0 - Jan Manasterský ?; po třetinách: 4:0, 4:0, 7:0;
36:00
34:55
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #17 Tomáš Sochor (15:0).
33:50
Vysoký Shaolin karate kop Majklaru zachránil gól. Dokonce ani trestné střílení na něj odměněno nebylo úspěšné.
33:49
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #23 David Burda (14:0).
33:00
Trestné střílení družstva Florbal Kladno neproměnil #25 Štěpán Merta.
31:30
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #16 Filip Molhanec (13:0).
30:50
Vyloučen hráč #14 Adam Zvára družstva FBC Majklar na 2 minuty za hra rukou.
30:13
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #73 Tomáš Ureš (12:0).
29:25
Další neúspěšná šance Majklaru.
27:00
Divácké plénum nám svým nadšením ze zábavného flobalu prořídlo na 15 členů.
26:40
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #12 Filip Sochor (11:0).
25:15
Komentátorský stolek nemá slov a přesouvá pozornost od forbalu na obědové menu.
25:10
24:03
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #16 Filip Molhanec (9:0).