3:1
0:0
- : -

K1 Florbal Židenice - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 4:3pn
23. Nikolas Kocmánek, 26. Lukáš Ulbrich, 30. Marian Havelka, N Adam Šimon Kasal - 1. Lukáš Hřebíček, 9. Martin Tahal, 20. Teo Formánek; rozhodčí: Martin Kohoutek - Jan Karafiát; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Prokop Stejskal ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #65 Antonín Adolf Jebavý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #68 Adam Šimon Kasal a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #80 Teo Formánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #95 Petr Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #18 Lukáš Hřebíček , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
30:00
30:00
29:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #87 Marian Havelka, asistoval #77 Martin Starý (3:3).
25:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #33 Lukáš Ulbrich, asistoval #6 Tomáš Drobek (2:3).
22:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #69 Nikolas Kocmánek, asistoval #87 Marian Havelka (1:3).
19:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #80 Teo Formánek, asistoval #18 Lukáš Hřebíček (0:3).
15:00
15:00
14:45
Vyloučen hráč #69 Nikolas Kocmánek družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
08:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #21 Martin Tahal, asistoval #92 Alexandr Zbořil (0:2).
06:03
Vyloučen hráč #80 Teo Formánek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
00:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #18 Lukáš Hřebíček, asistoval #65 Antonín Adolf Jebavý (0:1).