4:0
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SK BIVOJKY LITVÍNOV 10:2
10. Kamila Kaslová, 11. Victoria Binědová, 16. Alžběta Kopřivová, 26. Victoria Binědová, 28. Lucie Bejčková, 36. Anna Alexandra Suková, 38. Lucie Bejčková, 45. Anna Alexandra Suková, 49. Victoria Binědová, 54. Anna Alexandra Suková - 55. Jitka Tóthová, 56. Natálie Janouchová; rozhodčí: Marek Schober - Filip Beran; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Anna Urbanová 14 - Tereza Kalousová 27; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:2;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Chválím holky, že jsme hráli to, co jsme si před zápasem řekli a na co jsme se v týdnu připravovali. Škoda, že jen 55 minut. Jsme ale rádi za pěknou produktivitu, se kterou jsme se často potýkali. Děkujeme divákům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Dnešní zápas jsme si prohráli sami. Výpadky ve hře nás stáli občas zbytečné góly na které jsme nenašli odpověď. V poslední třetině jsme se vzchopili ale bohužel to příšlo pozdě. Děkujeme soupeřům za zápas a nás čeká zasněžená cesta domů a zítra silný soupeř.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
55:29
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #78 Tereza Šalátová (10:2).
54:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #19 Natálie Janouchová (10:1).
53:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #79 Victoria Binědová (10:0).
52:40
Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za zvedání florbalky.
48:22
Vyloučen hráč #95 Daniela Lorencová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
48:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #76 Martina Špetová (9:0).
46:28
Vyloučen hráč #86 Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
44:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #42 Terezie Lejbová (8:0).
41:02
Průnik Žižkové zastavila až hostující gólmanka.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:7
40:00
38:26
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (7:0).
35:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (6:0).
31:37
Vyloučen hráč #19 Natálie Janouchová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
27:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (5:0).
25:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (4:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:4
20:00
19:47
Zdravíme pana Tykala do Dominikánské Republiky.
15:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:0).
11:59
Pumelici Kopřivové zastavuje opět hostující gólmanka.
10:22
09:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #91 Nela Peteříková (1:0).
07:52
Průnik domácích zastsvila až hostující brankářka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Schober a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: hráči v poli: Leona Tancošová, Nela Havlínová, Natálie Janouchová, Tereza Šalátová, Jitka Tóthová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Martina Špetová, Kamila Kaslová, Nela Peteříková, Anna Alexandra Suková, Terezie Lejbová