2:4
1:1
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Slavia Praha 3:5
2. Jaroslav Paďouk, 13. Matěj Kůrka, 22. Karel Petr Liberský - 3. Lukáš Plachý, 8. Filip Kořenský, 10. Lukáš Plachý, 10. Václav Kasal, 14. Václav Kasal; rozhodčí: Matěj Švácha - Tobiáš Franc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Hyhlík -5 - Petr Korbel ?; po třetinách: 2:4, 1:1;
26:00
21:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #24 Karel Petr Liberský, asistoval #8 Jakub Toman (3:5).
19:28
Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #9 Filip Kořenský.
15:22
Vyloučen hráč #25 Martin Pinkas družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
13:39
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 Václav Kasal bez asistence (2:5).
13:00
13:00
12:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Matěj Kůrka, asistoval #8 Jakub Toman (2:4).
09:29
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 Václav Kasal bez asistence (1:4).
09:20
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #6 Lukáš Plachý, asistoval #9 Filip Kořenský (1:3).
07:42
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #9 Filip Kořenský, asistoval #4 Alex Lukeš (1:2).
02:22
01:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jaroslav Paďouk, asistoval #11 Jan Dušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Švácha a Tobiáš Franc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Jakub Hyhlík; hráči v poli: Marek Dobeš, Michal Dastych, Matěj Kůrka, Jakub Toman, Jiří Švejnoha