3:0
0:4
- : -

FBŠ Všestary B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 4:4
15. Martin Vlastník, 16. Michael Voltr, 24. Jan Lankaš, 28. Kryštof Holeček - 32. Miroslav Slezák, 37. Matěj Sehnoutka, 37. Lukáš Kvaček, 41. Lukáš Kvaček; rozhodčí: Jitka Romančáková - Martin Korunka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 27 - Karel Hašek 24; po třetinách: 1:0, 3:0, 0:4;
45:00
Střely ve 3. části: 12:15
45:00
43:53
Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
40:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #15 Petr Jiřička (4:4).
36:56
36:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #13 Matěj Sehnoutka, asistoval #26 Pavel Macháček (4:2).
31:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #10 Miroslav Slezák, asistoval #11 Dominik Sukup (4:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:3
30:00
27:15
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #18 Kryštof Holeček, asistoval #23 Martin Rachota (4:0).
26:38
Vyloučen hráč #6 Jan Makyda družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání.
23:56
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #95 Rudolf Klouček (3:0).
15:39
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #33 Michael Voltr, asistoval #8 Tomáš Krejsa (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:13
15:00
14:59
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #42 Martin Vlastník, asistoval #95 Rudolf Klouček (1:0).
13:41
Vyloučen hráč #10 Miroslav Slezák družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:58
Vyloučen hráč #81 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Martin Korunka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Jonáš, Tomáš Krejsa, Jan Diviš, Kryštof Holeček, Rudolf Klouček