1:2
- : -
IBK Holice

IBK Holice - FBC Trutnov (DTJ) 3:5
14. David Tylšar, 25. Vojtěch Maroši, 39. Jakub Říha - 3. Jan Fišera, 22. Jan Fišera, 25. Martin Kisý, 37. Jan Fišera, 40. Filip Srna; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Filip Neumann; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Daniel Jeník 24 - Jakub Voltr 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Picek Lukáš (Trenér):
První třetina rozhodla celý zápas. Bohužel jsme soupeři zbytečně dovolili hrát na míčku. My naopak po jeho zisku pouze nahazovali a nedokázali ho podržet. Ve druhé třetině jsme už dokázali i trochu kombinovat a vyrovnali tak obraz hry. Poslední část už byla převážně v naší režii, díky dobrému napadání jsme Trutnov téměř nepustili na vlastní polovinu a od úspěchu nás dělila pouze dobrá koncovka. Děkuji soupeři, rozhodčím a pořadatelům za zápas.
39:46
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Filip Srna, asistoval #44 Jan Fišera (3:5).
38:43
Branku družstva IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #26 Vojtěch Maroši (3:4).
36:46
Jan Fišera kompletuje hattrick.
36:45
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #44 Jan Fišera, asistoval #87 Martin Kisý (2:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:8
30:00
24:27
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #20 Tomáš Akštejn (2:3).
24:17
Náhodný gól z rohu hřiště skončil v brance a postaral se o něj Vojta Maroši.
24:16
Branku družstva IBK Holice vstřelil #26 Vojtěch Maroši, asistoval #80 David Tylšar (2:2).
21:10
21:10
Krásný padáček z poloviny hřiště skončil v brance protože gólman nic neviděl.
18:10
Na hřišti se nic neděje, můžete si zatím skočit do bufetu na párek.
13:02
Branku družstva IBK Holice vstřelil #80 David Tylšar, asistoval #27 Vojtěch Šefranko (1:1).
08:37
Domácí se snaží projít na útočnou polovinu, ale zatím jim to nevychází.
05:04
Hosté hrají více na balónku.
02:02
První střela Trutnova končí v brance.
02:01
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #44 Jan Fišera, asistoval #32 Vojtěch Kozlovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: Jakub Voltr; hráči v poli: Jakub Mládek, Filip Srna, Ondřej Vojta, Matyáš Ioanidis, Jan Fišera
00:00
Line-up domácích IBK Holice: brankář: Daniel Jeník; hráči v poli: Michal Fliger, Jakub Říha, David Tylšar, Andy Krtička, Radek Nešetřil