2:1
4:2
0:0

Florbal Sokolov - Florbal Chomutov B U23 7:6pn
24. Jiří Pokorný, 36. Aleš Hoch, 43. Štěpán Mosler, 46. Jan Skopový, 55. Stanislav Hykš, 59. Stanislav Hykš, N Štěpán Mosler - 9. Martin Morava, 15. Miloš Šulc, 19. Josef Náther, 25. Michal Marek, 42. Daniel Fokt, 53. Martin Šulaj; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 5:6 + Tomáš Zelinka OS; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 51 - Bruno Vagel 62; po třetinách: 0:3, 2:1, 4:2, 0:0;
Komentář domácích Mosler Štěpán (Trenér):
Konečně vítězství a zrovna takto důležité. Od druhé třetiny pěkný, týmový výkon se šťastným koncem. Jedinou kaňkou bylo opět velice nesportovní chování soupeře a to i u velice mladých hráčů. Respekt ke hře a k soupeři by měl být za každou cenu. To mě na klucích z Chomutova dost mrzí. Přesto jim děkuji za hru a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí):
Pro nás obrovská škoda dvou bodů, kdy jsme se bohužel v druhé polovině utkání nechali strhnout ke hře nahoru dolu a nedokázali utkání kontrolovat do konce. Díky soupeři, rozhodčím a fanouškům.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov B U23 hráč #84 František Tadeáš Kubík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov B U23 hráč #98 Daniel Fokt a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #16 Štěpán Mosler a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov B U23 hráč #9 Miloš Šulc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #7 Jan Skopový a vstřelil gól.
63:32
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
58:39
Vyloučen hráč #9 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost.
58:39
Domácí tým má jedinečnou šanci zvítězit v dnešním utkání
58:19
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #7 Jan Skopový (6:6).
58:19
Sokolov vyrovnává a aktuální stav utkání 6:6
56:06
Timeout Florbal Sokolov
54:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #26 Stanislav Hykš, asistoval #99 Petr Kleiner (5:6).
54:48
Sokolov dává další gól a zbývá jen pár minut do konce utkání
52:52
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #98 Daniel Fokt (4:6).
52:52
Hosté zvyšují stav na 4:6
48:23
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:23
Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za nesportovní chování.
48:23
Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 - osobní trest.
48:23
Zápas začíná být vyhrocený a bude se hrát 4 proti 4
47:19
Domácí hráči aktivně napadají
45:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #99 Petr Kleiner (4:5).
45:55
Přesilová hra domácích je využitá a vrací se zpět do hry
45:52
Vyloučen hráč #12 Josef Náther družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
42:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #72 Jan Hlavsa (3:5).
42:53
Domácí snižují stav
41:04
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Daniel Fokt, asistoval #9 Miloš Šulc (2:5).
39:24
Vyloučen hráč #91 Martin Morava družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
39:24
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
39:24
Hosté tentokrát nevyužívají přesilovku
36:59
Vyloučen hráč #99 Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
36:59
Přesilová hra Chomutova
35:43
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #72 Jan Hlavsa (2:4).
35:43
Domácí snižují stav na 2:4
32:30
Domácí neproměnili druhou přesilovku utkání
31:01
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #16 Štěpán Mosler.
31:01
Sokolovský hráč neproměnil nájezd
29:32
Vyloučen hráč #75 Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost.
27:38
Hra je vyrovnaná, hraje se na obou polovinách
24:19
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek bez asistence (1:4).
24:19
Hosté právě vstřelili gól
23:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #70 Jiří Pokorný bez asistence (1:3).
19:08
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání.
19:08
Nyní bude přesilovku hrát tým domácích
18:30
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #91 Martin Morava (0:3).
18:30
Chomutov využívá přesilovou hru
17:35
Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
17:30
Hosté hrají přesilovou hru
14:58
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #9 Miloš Šulc bez asistence (0:2).
14:58
Chomutov trefuje 2. gól
11:32
Sokolovský hráči vytváří tlak, ale nedaří se jim skórovat
08:57
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #9 Miloš Šulc (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U23: brankář: Bruno Vagel; hráči v poli: Miloš Šulc, Martin Morava, Daniel Fokt, Martin Peksa, Josef Náther
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: hráči v poli: Štěpán Mosler, Stanislav Hykš, Jan Skopový, Jan Hlavsa, Matouš Tesař