6:0
7:1
- : -

FBC Kutná Hora - HAGA Girls Pardubice 15:2
8. Barbora Forštová, 9. Markéta Jiroudková, 19. Natálie Beranová, 20. Natálie Beranová, 21. Dominika Němcová, 22. Dominika Němcová, 25. Natálie Trpišovská, 27. Dominika Němcová, 34. Barbora Blahníková, 36. Barbora Blahníková, 38. Dominika Němcová, 39. Eliška Zabloudilová, 40. Nela Procházková, 44. Markéta Jiroudková, 45. Natálie Trpišovská - 15. Jana Sochová, 32. Štěpánka Vystrčilová; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Matěj Schöniger; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Simona Jelínková 3 - Kristýna Plechačová 20; po třetinách: 2:1, 6:0, 7:1;
45:00
Střely ve 3. části: 14:1
45:00
45:00
Zápas nám končí, loučíme se naviděnou u dalšího zápasu.
44:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #10 Dominika Němcová (15:2).
43:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #75 Markéta Jiroudková, asistoval #10 Dominika Němcová (14:2).
39:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #9 Nela Procházková, asistoval #66 Barbora Blahníková (13:2).
38:40
Haga se snaží brejkovat, ale moc se jí to nedaří.
38:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Eliška Zabloudilová, asistoval #5 Barbora Forštová (12:2).
37:41
Timeout HAGA Girls Pardubice
37:41
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #77 Natálie Beranová (11:2).
36:01
Kutná Hora výrazně v převaze. Jejich pěkné kombinace často končí v soupeřově brance.
35:38
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #66 Barbora Blahníková, asistoval #91 Natálie Trpišovská (10:2).
34:40
Kutná Hora má dnes maká.
33:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #66 Barbora Blahníková, asistoval #75 Markéta Jiroudková (9:2).
32:46
Haga v šanci.
31:18
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #99 Štěpánka Vystrčilová, asistoval #23 Jana Sochová (8:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:1
30:00
29:59
Kutná Hora nedala Pardubicích skoro žádnou šanci v přesilovce.
28:08
Vyloučen hráč #66 Barbora Blahníková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
27:59
Golmanka Kutné Hory se v bráně celkem nudí.
26:54
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Dominika Němcová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (8:1).
25:01
Hráčka s číslem 77 trefuje konstrukci.
24:27
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (7:1).
23:40
Haga doplácí na malý počet hráček.
22:47
Kutnohorská hráčka s číslem 9 dnes střílí jak o život.
19:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #75 Markéta Jiroudková (4:1).
18:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (3:1).
14:34
Branku družstva HAGA Girls Pardubice vstřelil #23 Jana Sochová, asistoval #8 Adriana Jelínková (2:1).
14:01
Vyloučen hráč #99 Štěpánka Vystrčilová družstva HAGA Girls Pardubice na 2 minuty za sekání.
12:59
Kutná Hora stále útočí.
12:11
Hráčka s číslem 9 z Kutné Hory trefuje tyčku.
09:59
Haga se dostává do útoku, ale balónek ztrácí.
08:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #75 Markéta Jiroudková bez asistence (2:0).
07:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Barbora Forštová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (1:0).