0:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC Mohelnice 8:6
1. Noel Gavaller, 5. Jonáš Pavliš, 8. Matyáš Zbránek, 10. Matyáš Zbránek, 16. Noel Gavaller, 26. Jonáš Pavliš, 30. Noel Gavaller, 30. Vojtěch Řezníček - 4. Matyáš Friedl, 7. Josef Mekyska, 18. David Horák, 26. Tomáš Mekyska, 28. Tomáš Mekyska, 40. Josef Mekyska; rozhodčí: Václav Killar - Radek Šiška; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Vojtěch Nezmeškal ? - Vojtěch Hrachovina ?; po třetinách: 4:2, 4:3, 0:1;
45:00
44:43
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #64 Noel Gavaller.
44:43
Hrachovina vyčapal Gavallera jak nikdy
41:10
Vyloučen hráč #64 Noel Gavaller družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
39:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska, asistoval #11 Jan Vykydal (8:6).
30:50
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:58
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #66 Vojtěch Řezníček, asistoval #64 Noel Gavaller (8:5).
29:15
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #66 Vojtěch Řezníček (7:5).
28:48
Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
27:51
Mekyska podruhé v zápase v samostatném úniku dává gól
27:50
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska bez asistence (6:5).
27:20
Weidinger ukázal ukázkový bodyček ten však rozhodčí nedokázali ocenit a poslal ho do vězení na 2 minuty.
27:10
Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
26:12
Zbránek dnes leží více na zemi než na hřišti.
25:57
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #67 Šimon Váhala (6:4).
25:57
Mekyska umlčel agresivního přerovského fanouška ukázkovou střelou a ještě fenomenálnější oslavou.
25:22
Zbránek opět na zemi
25:12
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #44 Tomáš Mekyska, asistoval #83 David Horák (5:4).
22:35
Vyloučen hráč #64 Noel Gavaller družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:25
Vyloučen hráč #8 Matyáš Zbránek družstva FBC Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
17:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #83 David Horák, asistoval #68 Josef Mekyska (5:3).
17:45
Horák doma pečlivě uklízel a proto teď zametl přihrávku od Mekysku mladšího.
17:15
Kořínek poslal k zemi jednoho z přerovských útočníků
15:03
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #64 Noel Gavaller, asistoval #12 Jonáš Pavliš (5:2).
15:00
15:00
13:15
Weidinger smutně kouká po mičku
10:28
Vyloučen hráč #64 Noel Gavaller družstva FBC Přerov na 2 minuty za zdržování hry.
10:28
Gavaller naštvaně odhazuje míček a rozhodčí Šiška zvedá ruku nad hlavu
09:57
Lukas si vyžaduje přesilovku

09:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Matyáš Zbránek, asistoval #81 Jakub Čajánek (4:2).
08:10
Gavaller poslal Svozila na párek
07:19
06:26
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #68 Josef Mekyska bez asistence (2:2).
06:26
Mekyska v samostatném úniku zkušeně forhendový blafák
05:58
Vyloučen hráč #46 Tomáš Paprsek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
05:37
Weidinger zprasil jednoho z přerovských zadáků
04:03
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #64 Noel Gavaller (2:1).
04:03
Weindinger našel Friedla a ten zakončil stylem netuším jak jsem to trefil
04:03
A teď jsi přerovský útok udělal pocem kam jdeš
03:42
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Matyáš Friedl, asistoval #26 Radek Weidinger (1:1).
00:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Vojtěch Hrachovina; hráči v poli: Jan Vykydal, Tobiáš Svozil, Tomáš Mekyska, Josef Mekyska, David Horák